CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Okruh Bulharskem s možností prodloužení u moře, cena od 0 - 0 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Okruh Bulharskem s možností prodloužení u moře - Bulharsko

Okruh Bulharskem s možností prodloužení u moře

Okruh Bulharskem s možností prodloužení u moře
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Destinace
Bulharsko
Hotel
Okruh Bulharskem s možností prodloužení u moře
1. den:
odlet z Prahy do Burgasu. Přejezd do Veliko Tarnova, ubytování v hotelu, večeře.
2. den:
snídaně, po snídani prohlídka Veliko Tarnova – neboli Města carů, jak se mu často říká, jednoho z nejnavštěvovanějších měst Bulharska. Nádherné hlavní město Bulharské carské říše, kterým bylo ve 12. až 14. století, je živým symbolem bulharské státnosti. Část města se třemi zónami byla prohlášena za muzejní rezervaci. Je zde 18 kostelů, které stojí za návštěvu, prohlídka pevnosti Carevec, kostel 40 mučedníků, Sv. Marina, Sv. Nikolas, Sv. Trojice a další. Dále pokračování do vesnice Arbanassi, která je jednou z nejmalebnějších bulharských obcí. Je ukryta na náhorní plošině, jsou zde domy postavené z kamene a dříve byla křesťanským centrem, skrytým před zraky Veliko Tarnova, které bylo ovládáno osmanskými Turky. Dodnes zde zůstaly 2 kláštery z časů druhé Bulharské říše. Nocleh v hotelu ve Veliko Tarnovo.
3. den:
snídaně, přejezd do Trojanu, města na břehu řeky Osam. Samotné město není atrakcí, ale v jeho blízkosti se nachází Trojanský klášter, jedno z nejkrásnějších míst ve Staré planině. Po prohlídce přejezd do Koprivštice – nádherné a zachovalé muzejní město s architekturou z období národního obrození v Bulharsku. Nocleh a večeře.
4. den:
snídaně, přejezd do Sofie, prohlídka hlavního města Bulharska, procházka po třídě Cara Osvoboditele, na které se nacházejí významné budovy - Ministerská rada, Prezídium, rezidence cara, Parlament, katedrála sv. Aleksandra Nevského, kostel sv. Sofie, mešita Banja Baši, Archeologické muzeum a další. Večere a nocleh v Sofii.
5. den:
po snídani přejezd do Plovdivu, prohlídka města, které je druhým největším bulharským městem a také balkánským centrem římské architektury. Procházka z Nového Plovdivu bulvárem, který žije ve dne i v noci, římský amfiteátr z doby Filipa Makedonského, pěší zóna s množstvím stánků směrem ke Starému Plovdivu, nejstarší evropská mešita ze 14 st., turecké lázně a bazilika sv. Mariny s dřevořezbami Debarské školy, večere a nocleh.
6. den:
snídaně, přejezd do oblasti Střední Rodopy a návštěva kláštera Bačkovski – druhý největší klášter v Bulharsku a kulturní dědictví UNESCO, byl založen roku 1083 dvěma gregoriány, kteří sloužili byzantské říši. Po prohlídce komplexu cesta do vinařství Kastra Ruba. Prohlídka a degustace místních vín. Večeře a nocleh.
7. den:
snídaně, přejezd k moři do oblasti Slunečného pobřeží, prohlídka Nesebaru. Městečko leží na malém skalnatém poloostrově, který je dlouhý asi 800–900 metrů, a je spojený s pevninou jen úzkou 10-12metrovou šíjí. Prohlídka historické části s typickými dřevěnými domky a místní architekturou. Přejezd do hotelu v oblasti Slunečného pobřeží, případně Primorska nebo Pomorie, ubytování.
8. den:
snídaně, transfer na letiště, odlet zpět do ČR nebo možnost prodloužení u moře: individuální program s možností koupání nebo fakultativně výlety na Slunečním pobřeží dle nabídky.
9. den:
individuální program.
10. den:
individuální program.
11. den:
odlet z Burgasu do Prahy.
Země
Bulharsko
Trasa zájezdu
Burgas • Veliko Tarnovo • Arbanasi • Trojanski klášter • Koprivštica • Sofie • Plovdiv • Bachkovski klášter • Nesebar • Burgas
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha - Burgas - Praha • doprava dle programu klimatizovaným autokarem • 7 nebo 10 nocí s polopenzí v 3* hotelech • průvodce • vstupy dle programu • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Minimální počet účastníků
20
Fakultativní příplatky
1lůžkový pokoj (7990 Kč na 7 nocí, 8990 Kč na 10 nocí) • pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.