CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Okruh středem Austrálie, cena od 67 300 - 67 300 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Okruh středem Austrálie - Austrálie

Okruh středem Austrálie starstarstar

Okruh středem Austrálie
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Stručný popis
9denní poznávání australského outbacku. Návštěva mystické hory Ayers Rock a procházka mezi monolity Olga. Západ slunce nad Kings Canyon.
Program

1.-2. den: Odlet z ČR


3. den: Alice Springs


Převzetí pronajatého vozu. Seznamte se s hl. městem červeného centra, které je vzdálené téměř 1500 km od nejbližšího města. Obstarejte si povolení pro Mereenie Loop Road (podrobné info na místě). V Alice Springs uvidíte i místní obyvatele, bohužel však před místní prodejnou alkoholu.


4. den: Alice Springs – Glen Helen


Po Namatrija Drive opustíte město a pojedete přes Western MacDonell Ranges, zajímavými roklemi a skalními formacemi. Cíl dne: Glen Helen. 135 km


5. den: Glen Helen – Kings Canyon


Dnes půjde o pravý "Outback". Z Glen Helen jeďte prašnou cestou po Mereenie Loop k NP Watarrka s Kings Canyonem. 6-km túra po okrajích kaňonu bude určitě zajímavým završením dne.


6. den: Kings Canyon – Ayers Rock


Po Ernest Giles Road a Laseter Highway přijedete dnes k Ayers Rock a nedalekému skalnatému uskupení Olgas. Pro zájemce o výstup na Uluru doporučujeme hned zamířit k úpatí hory. Často se totiž stává, že jsou kvůli silným větrům výstupy na horu zakázány. Krásný je i západ slunce u tohoto monolitu.


7. den: Ayers Rock


Den s vlastním programem – v okolí Ayers Rock je spousta turistických chodníčků nabízejících zajímavé procházky. Hora se dá i objet autem po okružní silnici. Určitě si nenechte ujít procházku mezi monolity Olgas.


8. den: Ayers Rock – Alice Springs


Po asfaltových Lasseter a Stuart Highway zpátky do Alice Springs. Půjčené auto můžete vrátit buď dnes nebo zítra a to nejpozději ve stejnou hodinu, v jakou jste ho vyzvedávali. Odlet do ČR


9. den: Přílet do ČR

Upozornění pro klienty

Doporučujeme nakombinovat s východem Austrálie. (např. s cestou Zlaté pobřeží Austrálie).

Cena zahrnuje
leteckou dopravu, ubytování s uvedenou stravou, pojištění CK proti úpadku, transfer letiště – ubytování – letiště, služby delegáta, pojištění léčebných výloh, asistenci partnerské CK, letištní a palivové příplatky
Cena nezahrnuje
možné příplatky – auto vyšší kategorie, strava, vstupy

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.