CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Itálie - Ischia, Parco Delle Agavi, 5,

Parco Delle Agavi, Itálie, Ischia, 31.3.2018, Polopenze
Parco Delle Agavi
FM
Termín:
31.3. – 7.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:128338651
6 831 Kč (-0 %)

Kategorie hotelu: ****
Poloha
do 500m od pláže, do 900m od centra
Vybavení
sauna, vnitřní termální bazén, venkovní minerální bazén, vlastní léčebné a kosmetické centrum, parkoviště, internet WIFI, dětské hřiště, snack-bar, 2x týdně živá hudba, terasa se slunečníky a lehátky
Pokoje
dvoulůžkový CLASSIC - vybavení: fén, klimatizace, SAT, telefon, TV, WC+sprcha, sejf, přízemní pokoje s terasou, jednolůžkový CLASSIC - vybavení: fén, klimatizace, SAT, telefon, TV, WC+sprcha, sejf, přízemní pokoje s terasou, dvoulůžkový se dvěma přistýlkami CLASSIC, dvoulůžkový s přistýlkou CLASSIC
Cena zahrnuje
ubytování v pokoji CLASSIC s uvedeným typem stravování, služby CK a delegáta CK, informační materiály, vstupy do bazénu/-nů v dané ubytovací kapacitě, pojištění CK proti úpadku. Bonus: sleva na vstupy do termálních parků a kaktusové zahrady.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění vč. storna. Služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). Pobytovou taxu cca 2€/os./den - splatná v hotovosti v hotelu. Výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit. Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.
Poznámka
dětská postýlka 15 €/pobyt - platba na místě; gala večeře Ferragosto 15.8. - 50 €/os. povinně. SPECIÁLNÍ NABÍDKY: hotelový minibus na pláž Chiaia, do centra Fori a k Poseidonovým zahradám ve stanovených časech zdarma, Wi-Fi zdarma v areálu hotelu, 2x týdně živá hudba, SLEVA 40% na bahenní zábaly a termální sprchy v Centro Termale Stufe di San Lorenzo s dopravou do/z lázní zdarma, podmínkou povinná lékařská prohlídka za cca 40 €/os. Klimatizace 15.6. - 15.9.2018.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner Josef SKLENÁŘ, IČ 10261940.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK