CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Česká republika - Zlínský kraj, Parkhotel Všemina, 3,

Parkhotel Všemina, Česká republika, Zlínský kraj, 3.4.2018, Bez stravy
Parkhotel Všemina
Termín:
3.4. – 5.4.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129704480
1 400 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

  • Bazén vnitřní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Všemina - Activitypark hotel VŠEMINA
Poloha
v horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů v malebném údolí s umělým jezerem.

Obec Všemina se nachází ve Zlínském kraji. První zmínka o této obci se datuje k roku 1373. Hotelový areál Všemina se nachází v krásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů v malebném údolí s umělým jezerem pouze 15 minut jízdy autem z centra krajského města Zlín. Poloha a klimatické podmínky dělají areál velmi atraktivním jak v letním tak i v zimním období.
Balíček 1
Cena balíčku Relaxační pobyt pro seniory 60+ (2, 4 noci) zahrnuje navíc: 1x vstup do sauny nebo whirlpoolu, vstup na venkovní fitness hřiště, zapůjčení trekingových holí, 1x wellness proceduru (30 min.), 2x inhalaci (10 min.), 1x kávu s dezertem, zapůjčení elektrokol na půl dne.
Balíček 2
Cena balíčku Wellness pobyt (2, 4 noci) zahrnuje navíc: welcome drink, 1x 1 hod bowling/pokoj (v roce 2017), 1x 30 min. whirlpool/pokoj (v roce 2018), zapůjčení trekingových holí, balíček tématických procedur dle výběru (Osvěžující: 1x privátní aroma sauna, 1x osvěžující koupel nohou; Uvolňující: 1x rašelinový zábal, 1x uvolňující masáž zad; Regenerační: 1x inhalace, 1x masáž chodidel, 1x masáž zad bylinnými měšci).
Časový harmonogram procedur je třeba objednat předem.
Balíček 3
Cena balíčku Romantika pro dva (2, 4 noci) zahrnuje navíc: překvapení na pokoji, v rámci stravy romantickou večeři, 1x sladké menu, láhev vína nebo sektu, 1x whirlpool (30 min.), 1x aroma saunu (1 hod.), 1x proceduru (do 40 min.), zapůjčení trekingových holí.
Balíček 4
Cena balíčku Rodinný pobyt (2 až 7 nocí) zahrnuje: 2x až 7x ubytování bez stravy (APT) nebo s polopenzí (1/2 SWC Lux), vstup na dětské hřiště, workoutové hřiště, do dětského koutku, zapůjčení dětských her a holí na Nordic Walking, vstup do bazénu, 1x bowling (1 hod./pokoj), 1x dezert pro děti, dárek pro děti, hledání pokladu, nehlídané parkování, místní poplatek.
Balíček 5
Cena balíčku Letní prázdniny na Všemině (6 nocí) zahrnuje: 7x ubytování bez stravy (APT) nebo s polopenzí (1/2 SWC Lux), welcome drink, denní vstup do bazénu, zapůjčení kol, míčů, raket na badminton, holí na Nordic Walking, vstup na hřiště (volejbalové, workoutové, dětské), vstup do fitness, letní kino, využití dětského koutku, animační programy pro děti i dospělé, opékání u ohně s hudebním doprovodem, 2 lanové překážky v lanovém centru, hudební zábavu, 1x bowling (1 hod./pokoj).
Balíček 6
Cena balíčku Svatováclavský rodinný wellness - relax (4 noci) zahrnuje ubytování na všech lůžkách v apartmánu (pokoji) na 4 noci. Program během celého pobytu zdarma: welcome drink pro 2 osoby, víkendový animační program, každodenní vstup do bazénu, 1x 30 min. whirlpool, 1x 30 min. bowling, 1x 30 min. aroma sauna, 1x 30 min. wellness procedura dle výběru (rašelinový zábal nebo uvolňující masáž zad), zapůjčení trekingových holí, vstup na workoutové hřiště a do dětského koutku, zapůjčení dětských her, 1x 10 min. inhalace pro dítě do 15 let, 1x sladké menu pro dítě, hledání Všeminského pokladu, 1x 60 min. ruské kuželky, 1x 60 min. stolní tenis, parkování v areálu. Dokoupení další noci na dotaz.
Balíček 7
Cena balíčku Silvestrovský pobyt na Všemině s balíčkem služeb zdarma v hodnotě 1175 Kč/os. (5 nocí) zahrnuje ubytování na všech lůžkách v apartmánu (pokoji) na 5 nocí. Program během celého pobytu zdarma: wellcome drink pro každou osobu, galavečer s bohatým programem, tombolou a diskotékou, slavnostní silvestrovskou večeří (jen je-li pobyt s polopenzí, není-li pobyt s polopenzí je Galavečer za příplatek), novoroční přípitek pro děti i dospělé (jen k polopenzi), ohňostroj, půlnoční čočková polévka pro štěstí (k polopenzi), volný vstup do bazénu, 1x 30 min. sauna, 1x 30 min. whirlpool, 1x wellness bonus (druhá procedura zdarma ve stejné hodnotě), bohatý animační program, 1x bowlingový turnaj, zapůjčení trekových holí, bruslení na zamrzlém jezeře (vlastní brusle), dětský lanový vlek u hotelu, dětský koutek, 1x 10 min. inhalací Vincentkou pro dítě do 15 let, parkování u hotelu.
Balíček 8
Cena balíčku Rodinný wellness - relax aneb Babí léto na Všemině (2 noci) zahrnuje ubytování na všech lůžkách v apartmánu (pokoji). Program během celého pobytu: welcome drink pro 2 osoby, víkendový animační program, každodenní vstup do bazénu, 1x bowlingový turnaj 30 min., 1x vstup do aroma sauny a whirlpool (30 min.), 1x wellness procedura (30 min. rašelinový zábal nebo uvolňující masáž zad), zapůjčení trekingových holí, vstup na workoutové hřiště a do dětského koutku, zapůjčení dětských her, 1x 10 min. inhalace pro dítě do 15 let, hledání všeminského pokladu, 1x 60 min. ruské kuželky, 1x 60 min. stolní tenis, parkování v areálu.
Balíček 9
Cena balíčku Podzimní prázdniny s wellness a animačním programem (4 noci) zahrnuje ubytování na všech lůžkách v apartmánu (pokoji). Program během celého pobytu: welcome drink pro 2 osoby, víkendový animační program, světýlkový průvod aneb uspávání broučků, výtvarná dílna, drakiáda (draky s sebou), sportovní aktivity, opékání u ohně (špekáčky k zakoupení v restauraci), každodenní vstup do bazénu, 1x 30 min. whirlpool, 1x 30 min. bowling, 1x 30 min. aroma sauna, 1x 30 min. wellness procedura dle výběru (rašelinový zábal nebo uvolňující masáž zad), zapůjčení trekingových holí, vstup na workoutové hřiště a do dětského koutku, zapůjčení dětských her, 1x 10 min. inhalace pro každé dítě do 15 let, 1 sladké menu pro každé dítě, hledání všeminského pokladu, 1x 60 min. ruské kuželky, 1x 60 min. stolní tenis, parkování v areálu.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, restaurace, letní terasa, letní kino, bar, Wi-Fi prostoru recepce a restaurace (zdarma), wellness a relax centrum (bazén, sauna, whirlpool, masáže, zábaly,…), animační program pro děti a dospělé, pro děti – koutek, hřiště, stolička a strava; konferenční služby, úschovna a půjčovna kol, výtah, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje typu Lux (po rekonstrukci), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV, telefon s přímou volbou, možnost dětské postýlky na pokoji. 2 a 4lůžkové apartmány navíc: ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (přistýlka pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu), vybavená kuchyň, LCD TV.
Stravování
APT: vlastní (vybavená kuchyň), za příplatek snídaně nebo polopenze. SWC Pokoje Lux: polopenze (snídaně – bufet, večeře – výběr ze 3 menu o 3 chodech). Plná penze k dokoupení pouze na místě.
Sport a volný čas
Sport: stolní tenis, kulečník, bowling, pétanque, badminton, workoutové hřiště (venkovní posilování), přírodní koupaliště, plážový volejbal, ruské kuželky, rybaření, lanové centrum, horolezecká stěna, paintball; v okolí - jízdárna, golf (6 km), pěší a cykloturistika, v zimě - přírodní kluziště, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: Trnava, Velké Karlovice, Pustevny).
Cena zahrnuje
ubytování bez stravy, denní vstup do krytého bazénu, nehlídané parkování, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatek za psa/kočku (150,- Kč/noc - platba na hotelu).
Balíček 1
Relax pro seniory

Cena balíčku Relax pro seniory 60+ (3 noci) zahrnuje navíc: 1x vstup do sauny nebo whirlpoolu, vstup na venkovní fitness hřiště, zapůjčení holí na Nordic Walking, 1x proceduru (do 40 min.), 2x inhalaci (15 min.), 1x kávu s dezertem, zapůjčení elektrokol na půl dne.

Balíček 2
Wellness pobyt
Cena balíčku Wellness pobyt (2 noci) zahrnuje navíc: welcome drink, 1x bowling (1 hod./pokoj), zapůjčení holí na Nordic Walking, balíček tématických procedur dle výběru (Osvěžující: 1x privátní aroma sauna, 1x osvěžující koupel nohou; Uvolňující: 1x rašelinový zábal, 1x uvolňující masáž zad; Regenerační: 1x inhalace, 1x masáž chodidel, 1x masáž zad bylinnými měšci).
Časový harmonogram procedur je třeba objednat předem.
Balíček 3
Cena balíčku Romantika pro dva (2 noci) zahrnuje navíc: překvapení na pokoji, v rámci stravy romantickou večeři, 1x dezert a kávu, láhev vína nebo sektu, 1x whirlpool (30 min.), 1x aroma saunu (1 hod.), 1x proceduru (do 40 min.), zapůjčení holí na Nordic Walking.
Balíček 4
Cena balíčku Rodinný pobyt (2 až 7 nocí) zahrnuje: 2x až 7x ubytování bez stravy (APT) nebo s polopenzí (1/2 SWC Lux), vstup na dětské hřiště, workoutové hřiště, do dětského koutku, zapůjčení dětských her a holí na Nordic Walking, vstup do bazénu, 1x bowling (1 hod./pokoj), 1x dezert pro děti, dárek pro děti, hledání pokladu, nehlídané parkování, místní poplatek.
Balíček 5
Cena balíčku Letní prázdniny na Všemině (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování bez stravy (APT) nebo s polopenzí (1/2 SWC Lux), welcome drink, denní vstup do bazénu, zapůjčení kol, míčů, raket na badminton, holí na Nordic Walking, vstup na hřiště (volejbalové, workoutové, dětské), vstup do fitness, letní kino, využití dětského koutku, animační programy pro děti i dospělé, opékání u ohně s hudebním doprovodem, 2 lanové překážky v lanovém centru, hudební zábavu, 1x bowling (1 hod./pokoj).
Balíček 6
Cena balíčku Letní prázdniny na Všemině (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování bez stravy (APT) nebo s polopenzí (1/2 SWC Lux), welcome drink, denní vstup do bazénu, zapůjčení kol, míčů, raket na badminton, holí na Nordic Walking, vstup na hřiště (volejbalové, workoutové, dětské), vstup do fitness, letní kino, využití dětského koutku, animační programy pro děti i dospělé, opékání u ohně s hudebním doprovodem, 2 lanové překážky v lanovém centru, hudební zábavu, 1x bowling (1 hod./pokoj).
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK