CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Pět zemí jihovýchodní Asie - Thajsko - Barma - Laos - Malajsie - Singapur, cena od 62 900 - 71 700 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Pět zemí jihovýchodní Asie - Thajsko - Barma - Laos - Malajsie - Singapur - Myanmar

Pět zemí jihovýchodní Asie - Thajsko - Barma - Laos - Malajsie - Singapur

Pět zemí jihovýchodní Asie - Thajsko - Barma - Laos - Malajsie - Singapur
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Dle programu
Popis
Kombinace hned pěti zemí jihovýchodní Asie. Mozaika kultur, lidí a bílých plážích.
Doplňující informace
THAJSKO. Bangkok - „Město andělů“! Největší lákadla thajského severu. Chiang Mai, legendární Zlatý trojúhelník a posvátná hora Doi Suthep. Koupání, šnorchlování či potápění na tropických ostrovech Phi Phi. Krátká návštěva BARMY. Hornatý LAOS se zachovalými chrámy a koloniální historií. Pestrá MALAJSIE. Kosmopolitní ostrov Penang s lahodnou kuchyní. Čínské a hinduistické chrámy. Čajová vysočina Cameron. Moderní velkoměsto Kuala Lumpur a futuristický SINGAPUR. Ze všech pěti zemí vám chceme ukázat maximum.

"

Oblíbená kombinace zemí v jihovýchodní Asii. Jedinečná příležitost zažít na asijském kontinentu co nejvíce! Během cesty budete mít dostatek času poznat jak to nejlepší z přírodních krás, tak i z kulturního dědictví jednotlivých zemí. Zájezd s nejdelší historií, který organizujeme více než 20 let. Možná je i kratší varianta programu viz akce č. 205.

"
Den 1. - 2.
Letecky do THAJSKA. Hlavní město Bangkok. Zlatá hora Golden Mountain – pozlacená chedí a svaté relikvie Buddhy. Hezký výhled na podvečerní velkoměsto.
Den 3.
Bangkok – „Město andělů“! Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy. Wat Po s největším ležícím Buddhou. Chrám Rozbřesku Wat Arun - pagoda khmérského stylu. Projížďka dlouhoocasou lodí po exotických vodních kanálech. Nočním klimatizovaným busem či lehátkovým vlakem na thajský sever.
Den 4.
Příjezd v"ranních hodinách do starobylého města Chiang Mai. Království Lana s opevněním, vodním příkopem, hradbami i historickými branami. Chrám Wat Chiang Man krále Mengrai. Křišťálová figura Setang Khanami se silou přivolávat déšť. Chrám Wat Chedi Luang s masivní chedí. Tradiční dílničky thajských řemeslníků - výrobna tradičních deštníků, řezbáři, zlatníci, výroba hedvábí. Kůže slonů, krokodýlů, hadů! Pro zájemce tradiční masáže. Nezapomenutelný noční bazar. Pro zájemce Thajský večer - stylová večeře s hudbou a tanečnicemi. Možnost návštěvy thajského „kopacího“ boxu - boxerské souboje mezi provazy.
Den 5.
Doi Suthep"- hora s nejmalebnějším buddhistickým chrámem severu. Motýlí a orchidejová farma. Fakultativní výprava k „dlouhým krkům” Long neck. „Žirafí ženy” kmene Padang s mohutnými mosaznými spirálami, které jim „vytahují” krk do neuvěřitelné délky. Západ slunce nad řekou Kok. Večerní Thaton a romantické posezení nad řekou.
Den 6.
Exotická plavba lodí z Thatonu do Chiang Rai. Možnost koupání v"horkých pramenech. Jízda malebnými horami s osadami horských kmenů do čínského Mae Salongu. Čajové terasy. Bývalé sídlo opiového magnáta Khun Sa a šanské spojenecké armády. Malá Čína na barmském pomezí. Čínské stavby. Hraniční Mae Sai s barmskou tržnicí a levnými výrobky.
Den 7.
Půldenní výlet do BARMY, do městečka Tachileik. Chod země se řídí podle hvězd. Vyjížďka moto rikšami. Věrná kopie zlaté Schwedagon pagody. Vyvolení zahlédnou třpyt drahokamu vsazeného na samotnou špičku. Monument barmského krále. Tradiční tržnice. Návštěva oblasti Zlatého trojúhelníku na pomezí tří států, kde se setkávají THAJSKO, BARMA a LAOS. Opiové muzeum - historie i současnost (opiové váhy, kuriózní exponáty, návod na výrobu). Unikátní sněhobílý chrám Wat Rong Khun. Přejezd do Laosu. Omamná Lao Lao pálenka a Beer Lao.
Den 8.
LAOS. Království „Miliónu slonů“. Snaha ukázat maximum z odlišného života specifické kultury. Země plná buddhismu, příjemných lidí a památek nepřeválcovaných turismem. Celodenní plavba po otci vod, řece Mekong do královského města Luang Prabangu. Posvátná královská jeskyně Pak Ou ve skále nad řekou.
Den 9. - 10.
Prohlídka bývalého francouzského koloniálního města. Obrovský komplex chrámů a pagod (UNESCO). Královské muzeum. Západ slunce si tentokrát vychutnáme na vyhlídce Phou Si. Výlet na vodopády Kuang Si, možnost osvěžení v"křišťálové vodě. Možnost fakultativní návštěvy sloního parku.
Den 11. - 12.
Přejezd horskou krajinou z"Luang Prabangu do pohádkové oblasti Vang Vieng. Celodenní výlet mezi krasovými skalními útvary. Procházka mezi laoskými políčky, koupání a návštěva buddhistické jeskyně Than Poukham.
Den 13.
Odjezd do hlavního laoského města. Královské město Vientiane s příjemně domáckou atmosférou. Prohlídka města. Pha That Luang"- velká zlatá pagoda a národní symbol. Wat Si Saket - nejstarší chrám, který jediný unikl zkáze, když dobyvatelé ze Siamu srovnali celé město se zemí. Vítězný oblouk Patuxai - vyšší než v Paříži. Buddha Park - bizarní expozice pod širým nebem, plná buddhistických a hinduistických božstev a bájných tvorů. Noční přesun vlakem z"Nong Khai do Bangkoku.
Den 14.
Letecky z Bangkoku na Krabi. Večerní masáže. Kulinářské zážitky v"podobě darů moře.
Den 15. - 16.
Lodí na pohádkový ostrov Phi Phi. Nejvyhlášenější místo jihu Thajska. Jemný písek, tyrkysová voda, bohatý podmořský život, vápencové skalní útvary porostlé hustou džunglí, krásné vyhlídky. Lodní výlet dlouhoocasou lodí: šnorchlování, relax, opice, žraloci, pláž Maya Bay, kde se natáčel film s"Leonardem di Caprio. Možnost potápění a horolezení. Plážové bary a restaurace, ohnivé show, noční život.
Den 17.
Poslední koupání. Lodí zpět na Krabi.
Den 18.
Celodenní přejezd do MALAJSIE. Kosmopolitní ostrov Penang s fantastickou kuchyní.
Den 19.
Georgetown s mixem kultur (UNESCO). Kopec Penang Hill s úžasnými výhledy. Čínský Kuang Yin Teng a pece na pálení hříchů. Chrám Bohyně Milosrdenství s gigantickou sochou. Paláce bohatých čínských obchodníků Baba House. Pevnost Cornwallis.
Den 20.
Přejezd na svěží vysočinu Cameron Highlands. Daleké výhledy do zelené krajiny a chladivý vzduch poblíž Gunung Brinchang (2 032 m). Návštěva „mechového pralesa“. Kapradí, mechy a masožravé rostliny. Budeme mít štěstí na vzácnou raflésii? Světoznámé čajové plantáže. Ukázka pěstování a zpracování čaje v nejstarší manufaktuře v Malajsii.
Den 21.
Cesta do Kuala Lumpur, města budoucnosti. Odpolední tržnice v čínské čtvrti. Večerní výlet vlakem do magických Batu Caves. Soustava jeskyní impozantních rozměrů s barevnou hinduistickou svatyní. Chutné indické vegetariánské pokrmy.
Den 22.
Prohlídka Kuala Lumpur. Náměstí Merdeka. Vyhlášená modrá mešita Masjid Negara, jedna z největších na světě. Botanická orchidejová zahrada. Motýlí farma. Ptačí park s volně létajícími opeřenci. Dvě věže „vesmírné rakety” Petronas s výhledem, na který jen tak nezapomenete.
Den 23.
Koloniální Melaka (UNESCO). Historický přístav. Příjemné exotické město plné historie. „Portugalské doteky“ - stará pevnost Famosa. „Rudé náměstí.“ Sídlo bývalého holandského guvernéra Stadthuys. Zříceniny kostela Sv. Pavla. Návštěva nejstaršího čínského chrámu v Malajsii Cheng Hoon Teng.
Den 24.
Přesun do Singapuru."Luxusní třídy s divy moderní architektury. Marina Bay Sands, trojitý mrakodrap s nekonečným bazénem na střeše. Singapur jako na dlani z"otevřené vyhlídkové terasy 200 metrů nad zemí. Sousedící Gardens by the Bay - futuristické zahrady jako z příštího století. Možnost návštěvy světoznámého nočního safari.
Den 25.
China Town – kolébka bohatství dnešního Singapuru. Tradiční život čínské komunity a barevné krámky plné zboží. Tepající Malá Indie plná vůní, jídla a přátelských obyvatel. Pro zájemce vyhlídková plavba Singapurem mezi mrakodrapy i tradičními domky u řeky. Večerní odlet.
Den 26.
Letecký návrat domů.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.