CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Bulharsko - Burgas - Primorsko, Pobytově-poznávací Bulharsko, ,

Pobytově-poznávací Bulharsko, Bulharsko, Burgas, Primorsko, 5.9.2018, Polopenze

Pobytově-poznávací Bulharsko

Pobytově-poznávací Bulharsko
LM
Termín:
5.9. – 18.9.2018
Změnit termín
Délka:14 dní / nocí
Doprava:kombinovaná (Brno)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:130055832
11 990 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Pobytově - poznávací Bulharsko
Kategorie hotelu: ***
Popis
Primorsko, Burgas, Nessebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash, Burgaská jezera, folklórní večer + další fakultativní výlety...Ubytování v hotelu s polopenzí v ceně !!! Pět výletů v ceně zájezdu !!
Počet dní
Pobytově-poznávací Bulharsko
1. den
odjezd autokarem z České republiky, přejezd přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Bulharska.
2. den
příjezd do Primorska v ranních hodinách, ubytování v hotelu (pokoje s balkónem, klimatizací, Wi-Fi, vlastním sociálním zařízením, TV) s průvodcem, společná procházka po letovisku, večeře, nocleh
3. den
3. den - 13. den: volné dny, koupání, polopenze, v průběhu pobytu 5x výlet (viz níže) + možnost dalších fakultativních výletů (Edirne, Varna, Veliko Tarnovo, Veleka, Safary džípem, rybí piknik atd.)
14. den
snídaně, transfer z hotelu na letiště do Burgasu, odlet zpět do ČR (Ostrava, Brno, Praha)
Poznámka
ISTANBUL - největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asii s úžasnými památkami - Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd. Fakultativně plavba lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města. Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd. SOZOPOL - historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem sv. Jiřího, který uchovává ostatky svatého Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek + NESTINARSKÝ VEČER - večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře o 4 chodech - aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod, desert a neomezená konzumace vína. NESSEBR - starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě. BURGASKÁ JEZERA - s možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus a psychické potíže atd. BEGLIK TASH - thrácká pohanská svatyně z období 1500 - 400 let před n.l.
Obecně pobytová akce
UBYTOVÁNÍ:Penzion PANORAMA Poloha: oblíbený hotel se nachází přímo na jižní pláži v centru rušného letoviska (bary, diskotéky, obchody, restaurace,...) Ubytování: 2 až 3 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV, chladničkou, rychlovarnou konvicí, klimatizací zdarma a balkónem (některé pokoje s přímým výhledem na moře)Vybavení: Wi-Fi v celém objektu hotelu včetně pokojů zdarma, restaurace.POBYTOVĚ POZNÁVACÍ ZÁJEZD1. den - 13. den: volné dny, koupání, polopenze, v průběhu pobytu 5x výlet (viz níže) + možnost dalších fakultativních výletů (Edirne, Varna, Veliko Tarnovo, Veleka, Safary džípem, rybí piknik atd.).VÝLETY V PRŮBĚHU POBYTU:ISTANBUL - největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asií s úžasnými památkami - Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd. Fakultativně plavba lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města. Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd. SOZOPOL - historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem Sv. Jiřího, který uchovává ostatky Svatého Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek + NESTINARSKÝ VEČER - večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře o 4 chodech - aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod, desert a neomezená konzumace vína. NESSEBR - Starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě. BURGASKÁ JEZERA - s možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus a psychické potíže atd. BEGLIK TASH - thrácká pohanská svatyně z období 1500 - 400 let před n.l.
Stravování
polopenze: snídaně servírovaná kontinentální (výběr ze 2 až 3 menu), večeře servírovaná o třech chodech - salát, hlavní jídlo a dezert, výběr ze 3 menu)
Plaze_plazovy_servis
Pláž: přímo na písečné jižní pláži, lehátka a slunečníky za poplatek (5-7 leva) , občerstvení, plážové bary
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner BON TON s.r.o., IČ 25390589.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK