CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Poznávací zájezd do Slovinska - BOHINJSKÉ JEZERO, BLED, POSTOJNÁ JESKYNÌ, TERME DOBRNA - bus, cena od 0 - 0 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Poznávací zájezd do Slovinska - Bohinské jezero, Bled, Postojná jeskyní, Terme Dobrna - Slovinsko - Bled

Poznávací zájezd do Slovinska - Bohinské jezero, Bled, Postojná jeskyní, Terme Dobrna

Poznávací zájezd do Slovinska - Bohinské jezero, Bled, Postojná jeskyní, Terme Dobrna
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Poznávací zájezd do Slovinska - BOHINJSKÉ JEZERO, BLED, POSTOJNÁ JESKYNÌ, TERME DOBRNA - bus
Poloha
Ubytování: 3x v hotelu ***.
Stravování
3x snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.
Cena zahrnuje
3x polopenze
ubytování
autobus

Balíčková cena zahrnuje:

autobusová doprava klimatizovaným autobusem s WC a DVD
3 x ubytování v 1/2 nebo v 1/2+1 pokoji
3 x polopenze formou bufetu
pobytová taxa
neomezené koupání v termálním komplexu TERME DOBRNA v hotelu VITA 4*
delegát a průvodce

Cena nezahrnuje
Ceny vstupů do památek a turistických atrakcí jsou cca 65 Eur.
Jednolůžkový pokoj 1.200 Kč/pobyt.
Pojištění 36 Kč/osoba/den.
Poznámka
1. DEN: V nočních hodinách z 4.5. na 5.5. odjezd z ČR
2. DEN: Z ČR, průjezd Rakouskem, v ranních hodinách příjezd do Slovinska do lázeňského městečka DOBRNA. Pěšky procházka do MUZEA POLENEK a zavzpomínání na to, jak to bylo »kdysi«. Ubytování v hotelu 3*, individuální program, procházky, neomezené koupání v termálních bazénech do večerních hodin. Večer večeře, nocleh.
3. DEN: Po snídani odjezd do POSTOJNÉ JESKYNĚ. Je to nejdelší jeskyně krasového jeskynního systému v zemi - má 20,5 km. Jsou zde jeskyně: Postojna, Otok, Pivka, Černá jeskyně a Planica. Prohlídka trvá cca hodinu a půl jak chůzí, tak vláčkem. K chloubám které můžete vidět, patří např. Gotický sál - bohatý na výzdobu stalaktitů, Konferenční sál - ve kterém se pořádají i koncerty, z důvodu výborné akustiky. Dále pak Bílý sál, Červený sál, Tygří sál a Briliantovou chodbu. Po té následuje 10 km přesun k PREDJAMSKÉMU GRADU, který je zajímavý svým umístěním na skále nad řekou Lokva. Už ve 13. století existují první zmínky o hradu, dále pak měl hrad podobu gotickou a nesl název Luegg a dnešní podoba je čistě renesanční a pochází z 16. století. Během prohlídky shlédneme celkem 15 pokojů v 5 patrech. Po návštěvě a prohlídce přejedeme do kouzelného městečka BLED, ubytování v hotelu 3*, který je v blízkosti křišťálově průzračného jezera Bled v samém centra. Ubytování, individuální program - procházka v okolí jezera Bled. Jezero Bled vzniklo z prohlubně ustupujícího Bohinjského ledovce zhruba před 14 000 lety. Je 2,2 km dlouhé, 1,3 km široké a dosahuje hloubky až 30 metrů. Můžete navštívit centrum městečka Bled, které bylo založeno již roku 1004. Večer večeře, nocleh.
4.DEN : Snídaně, odjezd do slovinských Julských Alp k ledovcovému BOHINJSKÉMU JEZERU. Následuje výjezd lanovkou pod vrchol VOGEL a kochání se pohledem na ledovcové jezero a panoramata Triglavského národního parku se samotným nejvyšším vrcholem Slovinska - Triglav (2.864 m). Dále pak přejezd k soutězce Vintgar, krásná procházka. Pak zpět na Bled pěšky nebo autobusem, večeře, nocleh.
5.DEN: Snídaně, individuální program na aktivity v Bledu. Kdo nestihl, může plout tradiční Gondolou na malý ostrůvek uprostřed jezera Bled spojený s prohlídkou barokního poutního kostela Nanebevzetí Panny Marie z roku 1698. Na ostrůvku je i kiosek se suvenýry a kavárna k příjemnému posezení. Procházka kolem jezera nebo návštěva bledského hradu. Ve 12:00 odjezd zpět do ČR. Změna programu vyhrazena.

Změna programu vyhrazena.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.