CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Cesta plná dobrodružství na Srí Lance, cena od 34 200 - 34 200 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Pravé srílanské dobrodružství, rafting a výstup na Adamovu horu s odpočinkem u oceánu - Srí Lanka

Pravé srílanské dobrodružství, rafting a výstup na Adamovu horu s odpočinkem u oceánu

Pravé srílanské dobrodružství, rafting a výstup na Adamovu horu s odpočinkem u oceánu
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Cesta plná dobrodružství na Srí Lance
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 10 dní, hotel 3*, polopenze, včetně všech vstupů, též varianta s česky hovořícím průvodcem

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme prodloužit o pobyt na Maledivách nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny

TRASA: Colombo / Kandy / Hatton / Kitulgale / Adam´s Peak / Nuwara Eliya / Horton plains / Hakgala / Hikkaduwa / Colombo

Zažijte to pravé srílanské dobrodružství! Kromě nejznámějších míst Srí Lanky jako je Chrám Buddhova zubu, čajové plantáže v Nuwara Eliya nebo města starověkých králů Kandy uvidíte i tzv. “Konec světa” v Hortonových plání a zdoláte vrchol Adamovy hory, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst buddhistů na světě, odkud budete mít možnost spatřit ten nejkrásnější východ slunce! Pro odvážlivce je připraven rafting v městečku Kitulgale na řece, kde se točil slavný film "Most přes řeku Kwai".

Srí Lanka - perla Indického Oceánu!
Nekonečné, kouzelné pláže lemující celoročně teplé vody oceánu, chladivé a mystické hory s čajovými plantážemi, nepřeberné kulturní dědictví dávných i moderních kultur, národní parky s rozmanitou a vzácnou faunou i flórou a místní pohostinní obyvatelé tvoří perfektní mozaiku Srí Lanky. Infrastruktura a standard služeb je na vysoké úrovni a v tuto chvíli za více než přijatelné ceny.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Kandy: Hotel Oruthota Chalets |
Hatton: Hotel Punsisi |
Nuwara Eliya: Hotel The Rock |
Hikkudawa: Hotel Hikkaduwa Beach. Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den: Colombo / Kandy:

Přílet do Colomba, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK. Ten Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu na Srí Lance. Poté se vydáte na cestu do města Kandy (UNESCO). Kandy je bývalé královské a hlavní město Srí Lanky. Zde navštívíte slavný Chrám Buddhova Zubu, který je nejdůležitějším svatostánkem v této zemi. Je zde uložena relikvie - Buddhův zub, který prý byl vytažen z plamenů Buddhovy pohřební hranice před více jak 2 500 lety. Fakultativně možnost zhlédnutí večerního tanečního vystoupení tradičních kandyjských tanečníků. Transfer do nedaleké Digany. Ubytování v hotelu u jezera. Nocleh.Hotel, večeře.

3. den: Kandy / Kitulgala / Hatton:

Po snídani se vydáte s průvodcem na prohlídku města Kandy. Projedete se po jezeře Upper Lake, navštívíte místní centrum řemesel s ruční výrobou a projdete se po Kandy. Možnost nákupu tradičních ručně vyráběných suvenýrů. Poté bude vaše cesta pokračovat do městečka Kitulgale, kde na Vás čeká nezapomenutelný zážitek při sjíždění řeky Kelany na raftu (možné při dostatečně vysoké hladině řeky) Na této řece se také natáčel slavný film "Most přes řeku Kwai". Přesun do města Hatton. Odpočinek a příprava na noční dobrodružství - výstup na Adamovu horu.
Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

4. den: Hatton / Adamova hora / Nuwara Elyia:

Po půlnoci začne výprava na posvátnou horu Adam´s Peak (Adamova hora). Výstup na horu začíná takto brzy, abyste stihli nádherný výhled na východ slunce z vrcholu Adamovy hory. Adamova hora je s výškou 2243 metrů pátou nejvyšší horou Srí Lanky a jedním z nejuctívanějších poutních míst na světě. Najdete zde posvátnou šlépěj, kterou zde podle buddhistů otiskl sám Buddha. Po zdolání vrcholu se vrátíte zpět do hotelu, kde pro Vás bude připravena snídaně. Po odpočinku odjezd do Nuwara Eliya. Ubytování v hotelu, individuální volno na vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

5. den: Nuwara Elyia / Hakgale:

Se zabalenou snídaní se brzy ráno vydáte do NP Hortonovy pláně. 11km dlouhý nenáročný trek vás zavede až k místu známému jako “Konec světa”. Hortonovy pláně jsou útočištěm mnoha chráněných živočichů a rostlin. Jsou pokryté lesními porosty, kterými se klikatí malé říčky. Nejlepší doba pro návštěvu je v ranních hodinách, jelikož tou dobou se odtud naskýtají dechberoucí výhledy do okolí. Zastávka u nádherných vodopádů “Baker´s Falls”. Odpoledne je pro Vás připravena prohlídka botanické zahrady v Hakgale. Zahrada je rozdělena několika terasami, otvírá krásné výhledy na plantáže Madulsima anebo hory Namunukula. Návrat do hotelu v Nuwara Elyia.
Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

6. den: Nuwara Elyia / Hikkaduwa:

Po snídani prohlídka městečka Nuwara Eliya. Uvidíte rozlehlé čajové plantáže a navštívíte místní továrnu na čaj, kde se dozvíte více o výrobě pravého cejlonského čaje. Následuje odjezd na jihozápadní pobřeží Srí Lanky do letoviska Hikkaduwa. Odpočinek u moře u pobřeží Indického oceánu.
Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

7. den: Hikkaduwa:

Individuální volno na pláži u Indického oceánu.
Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

8. den: Hikkaduwa:

Individuální volno u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

9. den: Hikkaduwa:

Individuální volno na pláži u Indického oceánu. Dopolední check out. V podvečer transfer na mezinárodní letiště v Colombu. Odlet zpět domů.

Fakultativně:
Možnost prodloužení pobytu u Indického oceánu na Srí Lance nebo na kouzelných plážích na Maledivách o libovolný počet dní.

10. den: Přílet.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.