CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Itálie - Adriatická riviéra - Bibione - Spiaggia, Residence Perla, ,

Residence Perla, Itálie, Adriatická riviéra, Bibione, Spiaggia, 23.9.2017, Bez stravy
Residence Perla
Termín:
23.9. – 30.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:112985457
935 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis

Popis: pěkná residence přímo u hlavní nákupní třídy v části Bibione Spiaggia, u náměstí Piazza Fontana. V přízemí residence se nachází obchody. Vhodné především pro klienty s autobusovou dopravou (residence nemá parkoviště).Bilo B pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, ložnice, koupelna, terasa, klimatizace.Bilo B pro 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, ložnice se 3 lůžky, koupelna, terasa, klimatizace.Trilo C pro 7 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, ložnice, pokoj s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, koupelna, terasa.Quadri D pro 7 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, ložnice, pokoj se 2 lůžky, pokoj s 1 lůžkem, koupelna, terasa.Vybavení a služby: výtah.Vzdálenost od pláže: 280 m.Pláž: písek.Zvířata: jsou povolena malá zvířata (do 5 kg) na vyžádání.Poloha
280 m od pláže
Vybavení
Klimatizace, Zvířata, Plážový servis
Pokoje
Bilo B4, Bilo B5, Trilo C7, Quadri D7
Cena zahrnuje
spotřebu vody, plynu, elektřiny, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízejí klienti nebo za poplatek € 40-80), plážový servis, poukaz na Europarty - večírek pořádaný italskou agenturou spojený s hudbou a s ochutnávkou špaget a vína, klimatizaci (je-li jí apartmán vybaven).
Cena nezahrnuje
Povinné poplatky na místě: pobytová taxa, vratná kauce € 100.
Fakultativní příplatky: povlečení € 8 za osobu a výměnu, ručníky € 7 za osobu a výměnu, úklid během týdne (mimo kuchyňského koutu) € 35 Bilo, € 40 Trilo, přistýlka není možná, postýlka € 14 za týden.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner EURO TIME PRAHA,s.r.o., IČ 25755323.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK