CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Slovinsko a Mořská Laguna, cena od 5 690 - 5 690 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Slovinsko dosud neobjevené - Slovinsko

Slovinsko dosud neobjevené starstarstar

Slovinsko dosud neobjevené
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Slovinsko a Mořská Laguna
Ubytování
hotel ***
Podnadpis
Za poznáním a koupáním do hotelu Sant Bernardin na břehu moře s polopenzí, každý den neomezeně RELAXACE V MOŘSKÉ LAGUNĚ!
Termín na STÁTNÍ SVÁTEK!
Anotace

Krása nedotčené přírody, kouzlo jadranského pobřeží, horské velikány Julských Alp, nejkrásnější krápníková jeskyně Evropy, věhlasný hřebčín s lipicány a k tomu na závěr kouzelné město Lublaň. Co si přát víc? Snad jenom ochutnat slovinské dobroty a lahodná vína a každý den relaxovat ve vyhřívané MOŘSKÉ LAGUNĚ u Portorože!

Program zájezdu
*****
1.den
odjezd v pozdních večerních hodinách směr Mikulov, noční přejezd přes Rakousko do Slovinska
2.den
ranní zastávka v Julských Alpách, návštěva mondénních lázní Bled s majestátným hradem vysoko nad Bledským jezerem, procházka po jezerní promenádě, možnost projížďky po jezeře na tradičních loďkách (pletnách) na ostrůvek se skvostným kostelem Nanebevzetí Panny Marie se Zvonem přání z roku 1534, přejezd na jadranské pobřeží do známého letoviska Portorože, ubytování v resortu St. Bernardin, příjemná relaxace a zábava v Mořské laguně, večeře, romantická procházka po Portorožském pobřeží s pozůstatky starobylého kláštera St. Bernardin, nocleh
3.den
snídaně, dopoledne výlet do světoznámé chovné stanice Lipica (bělostní koně, kdysi chlouba Habsburků, španělská jezdecká škola), cesta vínem do údolí Vipavy, ochutnávka a možnost nákupu vyhlášených vín v rodinném vinařství, návrat do hotelu, odpoledne relaxace v Mořské laguně, večeře, večerní procházka do městečka Piran s historickým jádrem v benátském stylu na poloostrově Punta, nocleh
4.den
snídaně, dopoledne relaxace v Mořské laguně, odpoledne návštěva největší a nejkrásnější krápníkové jeskyně Evropy ve slovinském krasu - Postojenské jeskyně, jízda podzemním vláčkem, 20 km podzemních chodeb, koncertní dvorana, kouzelné scenérie, v podvečer prohlídka hlavního města Slovinska Lublaně (město architektury, světoznámý architekt Jožo Plečnik, v pozdních večerních hodinách odjezd směr Rakousko
5.den
návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění UNIQA 30 Kč/os/den * pobytová taxa cca 1,50 €/os/noc (hradí se na recepci hotelu) * fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů (doporučené kapesné 50-80 €)
Cena zahrnuje
doprava lux busem * 2x ubytování v resortu St. Bernardin * 2x polopenze * služby průvodce * balíček na cestu * vstup do mořského parku Laguna * zákonné pojištění CK
Pobytová taxa (k úhradě na místě)
1,50 €/os/noc (hradí osoby starší 17 let)
Dopravní prostředek
Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)
Předpokládaná trasa
Praha - Nymburk - Poděbrady - Kolín - Brno - Vídeň - Graz - Maribor - Portorož a zpět (svozy z nástupních míst Jičín - Hradec Králové - Pardubice)
Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu
Praha (21:45) - Nymburk (22:30) - Poděbrady (22:45) - Kolín (23:00) - Hradec Králové (21:30) - Pardubice (22:00), Jičín (22:00), příjezd do Slovinska 2. den dopoledne, odjezd zpět poslední den ve večerních hodinách návrat do ČR ve odpoledních hodinách (cca 12-16 hod) dle výstupních míst.
Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech.
Cestou jsou realizovány zdravotní přestávky každých 4-4,5 hod.
Autokarová doprava
S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!
Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.
Umístění ubytování
oblast Portorože
Pokoj
2-lůžkový pokoj s příslušenstvím (možnost přistýlky)

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.