CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Slovinsko, Slovinsko - od Triglavu k moři, 2,

Slovinsko - od Triglavu k moři, Slovinsko, 15.8.2018, Bez stravy

Slovinsko - od Triglavu k moři starstar

Slovinsko - od Triglavu k moři
LM
Termín:
15.8. – 19.8.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:119993740
4 290 Kč (-25 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: ****
Cena zájezdu zahrnuje:
- 2 x ubytování v luxusním hotelu**** v centru Ljublaně, dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH
Cena zájezdu nezahrnuje:
- vstupy a místní taxy, - 2 x snídaně formou bohatého švédského stolu 590 Kč
Doprava autokarem - odjezdová místa
Bez příplatku: Brno Příplatek 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov Příplatek 200 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov, Humpolec, Jihlava - Pávov Příplatek 400 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice Příplatek 500 Kč: Praha CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.
Den 1.
Odjezd v pozdních večerních hodinách v návaznosti na nástupní místa.
Den 2.
Maribor - ráno procházka centrem města s malebným nábřežím s nejstarší rodící vinnou révou na světě tzv. Stará trta. Krátký přejezd do Rogly, do známého termálního lázeňského centra Zreče. Zde možnost koupání v moderním lázeňském areálu o rozloze 1300m2, s 5 bazény, vnitřními i venkovními, vířivkami a tobogánem. Odpoledne navštívíme hlavní město Slovinska Ľublaň, které se pyšní titulem „Zelené město Evropy“. Uvidíte univerzitu, Plečnikovo Trojmostí a tržnici, katedrálu, historickou budovu radnice a projdete se uličkami pod hradem i kolem romantické říčky Ľubĺanica. V rámci osobního volna můžete vyjet prosklenou lanovkou na hrad tyčící se na návrší, ze kterého se skýtá krásný výhled na město. Doporučujeme ochutnat vyhlášenou Kraňskou klobásu či tradiční specialitu Gibanica. Nocleh.
Den 3.
Výjezd do Triglavského národního parku, kde se budete kochat jeho nádherným panorama. Zastávka u romantického jezera Bohinj. Výstup k Savickému vodopádu. Poté horské jezero Bled, které je právem nazývané perlou Slovinska. Je obklopeno strmými štíty Julských Alp a na skále nad ním se tyčí mohutný hrad. Možnost plavby tradični veslicí na malý ostrůvek nalézající se uprostřed jezera, kde se nalézá kostelík se zvláštní schopností plnit poutníkům tajná přání - kdo třikrát zatáhne z provaz uvnitř, se prý splní jedno přání. Osobní volno ve stejnojmenném lázeňském městečku u jezera. Možnost koupání – do jezera vyvěrají termální prameny a tak je voda po celý rok příjemně teplá. Milovníci sladkého ocení místní zákusek Kremski rez, který byl vynalezen právě zde v hotelu Park. Můžete zde ochutnat i výtečně připraveného pstruha z jezera nebo tradiční gubovu jugu. Pak návštěva známého horského střediska Kraňská Gora i areálu skokanských můstků Planica. Vyhlídka na průsmyk Vršič a majestátní Triglav. Návrat na nocleh.
Den 4.
Dopoledne prozkoumáme podzemní svět přírodního unikátu fascinující jeskyně Postojna jama, která se pyšní labyrintem chodeb dlouhých až 24 km. Podzemní více jak 5 km systém dostupných malých i větších jeskyní projedeme vláčkem a část i pěšky. Žije zde vzácný endemický živočich proteus anginus, který neuvidíte nikde. Poté zastávka u malebného Predjamského hradu (ext), který byl vybudován pod převisem skalní stěny vysoké 123 m. Odpoledne slovinské pobřeží. Procházka historickým městem Koper s nádherným Prétorským palácem. Pak nejznámější mondénní letovisko Portorož „ Přístav růží“ - láká turisty nejen na moře, lázeňské procedury - již v roce 1891 zde založili první koupele, ale i zábavu. Možnost koupání na písečné pláži lemované nespočetným množstvím restaurací, barů i zmrzlináren. Poté navštívíme drahokam slovinského pobřeží, krásné historické městečko Piran vystavené v benátském stylu. Netradiční šat mu dalo několik století strávených pod vlajkou Benátské republiky. Zachovalá benátská gotika, uličky, zákoutí i náměstíčka tu vytváří dokonalou atmosféru pro procházky i posezení. Můžete zde zažít nezapomenutelné chvíle u dobrého jídla a kvalitního slovinského vína v příjemných restauracích a tavernách s krásným výhledem na moře či nechat se unášet večerní atmosférou Tartiniho náměstí. Jedinečný je i západ slunce, který lze pozorovat z vyvýšeniny nad městem, kde se nalézá kostel sv. Jiřího a městské hradby, ze kterých se vám otevře piranský labyrint jako na dlani. Večer odjezd.
Den 5.
Návrat do ČR.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner WISNAR groupe mondiale s.r.o., IČ 06514316.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK