CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Slovinsko - Julské Alpy, Slovinsko, Výstup na Triglav: zájezd turistika, ,

Slovinsko, Výstup na Triglav: zájezd turistika, Slovinsko, Julské Alpy, 20.6.2018, Bez stravy

Slovinsko, Výstup na Triglav: zájezd turistika

Slovinsko, Výstup na Triglav: zájezd turistika
Termín:
20.6. – 24.6.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:121811508
5 800 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis zájezdu
Země na ,slunečné straně Alp´. Tak blízké a přitom tak málo známé… Pojďte s námi poznávat zemi charakteristickou vysokými horami na severu, Jadranem na jihu a uprostřed hlubokými jeskyněmi. Slovinsko je bezesporu země fascinující krásy.

Odvážní turisté mohou zdolat vrchol nejvyšší hory Slovinska – Triglav '2 864 m'. Tato hora je jakousi památnou horou Slovinců. Podobně jako v Čechách Říp i ve Slovinsku platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl jednou za život na Triglav vystoupit.
Slovinsko je středomořský stát na pomezí Balkánu a střední Evropy. Severní část země zasahuje do jižní části Alp, východní oblast Prekmurje do Panonské nížiny a jihozápadní pobřežní část zahrnuje i část Istrie, díky této geografi i je podnebí Slovinska středozemní na pobřeží, alpské v severních pohořích a kontinentální na východě. Slovinské pobřeží je krátké '47 km', ale půvabné. Julské Alpy jsou příznačné svými hlubokými údolími, kde se nad třpytivými jezery tyčí ohromné šedobílé skalní stěny horských masivů.

Na území Julských Alp byl roku 1981 vyhlášen Triglavský národní park, který patří k největším ve Slovinsku. Slovinsko je nádhernou zemí se spoustou neobjevených krás, vhodné pro všechny romantické duše a ty, kteří si chtějí příjemně a dosyta užít svoji zaslouženou dovolenou.
Technická náročnost
Střední - lehký horský terén, lehké zajištěné cesty a ledovce, jízda na kole po zpevněných lesních cestách
Fyzická náročnost
Střední – Fyzická aktivita do 6 hodin denně ojediněle i více
1.den
Odjezd z ČR ve večerních hodinách
2.den
Příjezd do vesničky Mojstrana. První kratší túra Julskými Alpami. Vejdeme do fascinující doliny Vrata, která je považována za jednu nejkrásnějších na světě. Cestou stojí za pozornost majestátný vodopád Peričnik '52 m'
3.den
Tento den absolvujeme výstup na nejvyšší horu Slovinska Triglav. Po stezce Via Alpina směrem k horské chatě Triglavski dom a dále pak na samotný Triglav. Přenocujeme pod vrcholem Luknja
4.den
Pokračujeme k vrcholu Križ '2 410 m' a dále okolo horských jezer s nádherným výhledem Kriško, odkud sejdeme k horské chatě Aljažev dom
5.den
Individuální program. Návrat do ČR
Cena zahrnuje
Doprava, Ubytování, Průvodce, Informační materiály, Technický doprovod, Pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Strava, Cestovní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner CK HROCH s.r.o., IČ 27297772.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK