CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Specialita Viva Austrálie, cena od 0 - 0 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Specialita Viva Austrálie - Austrálie

Specialita Viva Austrálie

Specialita Viva Austrálie
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis
Nejznámější tři lokality celé Austrálie v jednom balíčku! Speciálně připravený zájezd tak, aby Vám poskytl maximální zážitek a dostatek času na to nejlepší, co každá oblast nabízí. V Sydney Vás pohltí výjiměčná budova Opery, majestátní most Harbour Bridge anebo kulturní mix obyvatel Sydney. Oblast Uluru nabídne rudé pouště, mystický monolit Ayers Rock a neopakovatelný západ slunce. Cairns a Velký bariérový útes bude zase skvělou zastávkou na koupání, procházku v tropickém deštném pralesu a k návštěvě největšího korálového útesu na světě. Zde Vás okouzlí azurová voda, tropické ostrůvky a také neuvěřitelně pestrá podvodní říše plná barevných korálů a ryb. Tento zájezd nabízí vše během pouhých 17 dnů.
Ubytování
3* hotely
Poloha
Sydney a Blue Mountains, Uluru, Cairns a Velký bariérový útes
Další informace
Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín.
Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce, stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání.

Tento zájezd možno absolvovat bez řízení auta na výletech a nahradit tyto výlety organizovanými výlety s anglicky hovořícím průvodcem.
Všechny zájezdy v Austrálii můžeme na Vaše přání zajistit s organizovanými výlety bez nutnosti řídit auto.
Doprava
letecky
Program
1. - 2. den
Praha (Vídeň) - Sydney

Let na trase Praha (Vídeň) – Sydney s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Sydney v den 2 večer anebo v den 3 brzy ráno.

3. den
Sydney

Po příletu Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v blízkosti centra města. Odpoledne krátká prohlídka největší metropole Austrálie, odpočinek a aklimatizace po dlouhé cestě. Zajištěn nocleh v hotelu.

4. den
Sydney

Celodenní individuální prohlídka města, prohlídka asi nejhezčího přístavu světa se světoznámou Operou a ikonickým mostem Harbour Bridge. Zajištěna exkurze do Sydney Opera House, zbytek dne na prohlídku starobylé čtvrti Rocks a okolí. Nocleh v hotelu.

Od nás dostanete podrobné informace k prohlídce města a užitečné rady a tipy na nejhezčí místa. Manuál jak se pohybovat v Sydney a další.

5. den
Sydney

Prohlídka dalších částí města dle vypracovaných materiálů. Máte zajištěny vstupy do vyhlídkové veže v centru města Sydney Tower a také do pěkného Sydney Aquaria. Prohlídka Botanické zahrady, Čínské čtvrti apod. Nocleh v hotelu.

6. den
Blue Mountains NP

Celodenní výlet do národního parku Blue Mountains s anglicky hovořícím průvodcem. Tento park je asi nejznámější v okolí Sydney, uvidíte skalní formaci Tři sestry, zastavíte se v dějišti OH 2000 a zpět do Sydney se poplavíte lodí. Nocleh v hotelu.

7. den
Sydney

Voný den pro Vaše aktivity. Podívat se můžete na krásné pláže Sydney, např. známou Bondi Beach, projít se po útesech a vychutnat si krásné výhledy. Nocleh v hotelu.

8. den
Sydney - Uluru

Ráno máte zajištěn transfer na letiště a čeká Vás let na Uluru. Po příletu si vyzvednete na letišti auto a jedete se ubytovat. Odpoledne můžete vyrazit k mystickému monolitu Uluru a počkat si na krásný západ slunce. Nocleh v chatce-hotel za příplatek.

Dostanete od nás podrobný plán cesty a popis celé oblasti s mapkou.

Pokud Vám nevyhovuje řídit auto, tento výlet Vám můžeme zajistit autobusem a s průvodcem.

9. den
Uluru a Olgas

Dopoledne pojedete na výlet ke komplexu Olgas, který se může zdát někomu ještě půsovivější než Uluru. Zde si můžete dopřát krásnou procházku/tůru údolím. Odpoledne se můžete zastavit v kulturním centru a dozvědět se o životě původních obyvatel Aboriginců. Prohlédnout si můžete odpoledne opět Uluru a udělat si procházku do části na kterou Vám včera nezbyl čas. Neopakovatelný západ slunce v rudé poušti. Nocleh v chatce-hotel za příplatek.

10. den
Uluru - Cairns

Volné dopoledne, kolem oběda odlétáte z Uluru do tropického Cairns. Zajištěn transfer do hotelu s bazénem. Volný zbytek dne a nocleh v hotelu.

11. den
Cairns – Velký bariérový útes (o)

Celodenní výlet na ostrov Velkého bariérového útesu Green Island. V ceně máte vyzvednutí u hotelu, plavbu lodí, šnorchlování na ostrově a oběd na ostrově. Nocleh v hotelu s bazénem.

12. den
Cairns

Volný den pro Vaše vlastní aktivity a relax, případně prohlídku města Cairns. Nocleh v hotelu s bazénem.

13. den
Cairns – výlet (o)

Dnes si můžete vybrat ze dvou výletů: celodenní výlet na vzdálenější místa Velkého bariérového útesu se šnorchlováním anebo výlet do deštného pralesa Daintree s pozorováním krokodýlů. Oba výlety jsou s anglicky hov. průvodcem. Nocleh v hotelu s bazénem.

14. den
Cairns – výlet

Celodenní individuální výlet zajištěným autem do vnitrozemí Cairns. Čeká Vás okruh po vodopádech, plantážích a do starodávného sídla v pralese. Nocleh v hotelu s bazénem.

15. den
Cairns - Sydney

Poslední den v Austrálii, kdy můžete relaxovat pod slunečními paprsky anebo si nakoupit nějaké suvenýry. V podvečer zajištěn transfer na letiště pro Váš odlet z Cairns do Sydney. Nocleh v motelu/hotelu poblíž letiště.

16. den
Sydney odlet

Ráno se přesunete na mezinárodní letiště pro Váš odlet zpět do Evropy.

17. den
Přílet zpět do Evropy

Přílet do Evropy dle mezinárodní letenky. Konec programu.
Cena zahrnuje
- zpáteční letenku Praha (Vídeň) – Austrálie, včetně poplatků
- 3 x lokální letenky
- všechny hotely a ubytování dle programu (3*)
- 2 x celodenní výlety lodí na Velký bariérový útes s obědem
- celodenní individuelní výlet na vodopády a deštný prales pronajatým osobním autem s klimatizací a připojištěním (případně náhradní organizovaný výlet)
- všechny výlety uvedené v programu
- pronájem kvalitního auta s klimatizací na 2 dny na Uluru (případně organizované výlety) - návštěva a lístky do Sydney Aquarium, Sydney Tower a exkurze do Sydney Opery
- celodenní výlet do Blue Mountains (výlet lodí v ceně)
- kompletní plán pro Váš zájezd
- vypracování popisu každé oblasti, co vidět a co musíte navštívit, osobní rady
- všechny transfery z letiště do hotelu a zpět
- pojištění CK proti úpadku * česká asistenční telefonní linka v Austrálii

(s – snídaně, o- oběd, v – večeře)

Výše uvedená cena je uvedena za 1 osobu sdílející dvoulůžkový pokoj s dalším cestujícím.
Cena nezahrnuje
Osobní pojištění, stravování jen kde uvedeno, vstup do parku Paronela (30 AUD), poplatek za vstup do NP Kata Tjuta (25 AUD), služby neuvedené v programu.

Fakultativně: Rozšíření programu o extra 2 dny v oblasti Uluru, cena 3.500 kč na osobu (€ 140)
Den 1 - přílet do Alice Springs, odpoledne přesun autem na Kings Canyon (kaňon králů)
Den 2 - prohlídka Kings Canyon, odpoledne přesun do Ayers Rock (Uluru), pokračování v programu (den 8)

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.