CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Itálie - Adriatická riviéra - Bibione - Spiaggia, Stella Polare, 3,

Stella Polare, Itálie, Adriatická riviéra, Bibione, Spiaggia, 30.9.2017, Bez stravy
Stella Polare
Termín:
30.9. – 7.10.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:111873694
1 094 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Stella Polare - Bibione Spiaggia
Ubytování
apartmán, C mono 2/3 - obývací pokoj s manželskou postelí nebo rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem, případně s přistýlkou nebo gaučem (max. 3 osoby, počet ložnic)
bez patrových postelí, TV, lednice, mikrovlnná trouba, sprcha, parkovací místo (kryté), nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:30

apartmán, B bilo 5 - ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem nebo ložnice s manželskou postelí a dalším lůžkem, nika s patrovou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem (max. 5 osob, počet ložnic 1)
patro, balkon, TV, lednice, mikrovlnná trouba, sprcha, parkovací místo (kryté), nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 09:30
Popis letoviska

Bibione Spiaggia je centrální částí letoviska s typickým ruchem prázdninového městečka, protkaného několika obchodními třídami s restauracemi, pizzeriemi, kavárnami, bary a obchůdky. Nachází se zde jak lukrativní hotely a apartmánové residence situované přímo u pláže, tak dále od pláže i klidnější villaggia s bazény vhodné pro rodiny s dětmi. Od vzdálenějších komplexů jezdí k pláži zdarma minibus. V centrální části se nachází také vyhledávaný lunapark s mnoha atrakcemi.
Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Víte, že v červenci a v srpnu jsou na pláži přítomni pediatr a dermatolog, připraveni pomoci vám i vašim dětem? Více se dočtete zde.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu

Menší residence STELLA POLARE (Via Stella Polare) se sedmi apartmány se nachází v centru Bibione, ke každému apartmánu náleží kryté parkovací místo.Všechny apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV a mikrovlnnou troubu, typ trilo navíc balkon, typ mono je bez balkonu.

Vzdálenost od
pláže 400 m
Pozice objektu v letovisku
v centru
Minimální počet nocí
standardně 7
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, spotřeba energií
Cena nezahrnuje
pobytová taxa není v ceně, ložní prádlo, k dokoupení, cena ložního prádla, jednolůžko, 6 €, dvoulůžko, 8 €, ručníky, k dokoupení, 5 €, závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 35 €/pobyt, dětská postýlka, na vyžádání, 20 €/pobyt, vratná kauce 50 €/pobyt/apt, plážový servis k dokoupení, od 20.05. do 02.06., 39 €/týden, od 03.06. do 08.09., 70 €/týden, od 09.09. do 24.09., 39 €/týden
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK