CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Myanmar, Tajemný Myanmar, 3,

Tajemný Myanmar, Myanmar, 30.6.2018, Bez stravy
Tajemný Myanmar
Termín:
30.6. – 12.7.2018
Změnit termín
Délka:13 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:131755659
60 000 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Stručný popis
12denní fantastická cesta po historických památkách a exotické přírodě tajemného Myanmaru. Navštívíte Yangon, Bagan, Mt. Popa, Mandalay, Sagaing, Mingun, Pyinoolwin, Inle a Pindaya
Program

1. den: Praha- Yangon


Odlet z Prahy s přestupy.


2. den: Yangon


Přílet do Yangonu, uvítání na letišti vaším průvodcem a transfer do hotelu. Podle příletu odpoledne prohlídka Sule Pagoda, Pansodan street, ChaukHtutKyi Buddha image a západ slunce na pagodě Shwedagon (staré 2600 let). Nocleh.


3. den: Yangon – Bagan


Po snídani transfer na letiště a přelet do Baganu (staré město z 11 století). Cestou do hotelu návštěva pagody Shwezigon a chrámů Gubyaukgyi, Ananda a Oakkyaung a Sarabha gate. Večerní prohlídka chrámů Gubuyaukgyi, Nanphaya, Dhamanyangyi, Sulamani, Htilominlo a poté pozorování západu slunce u pagody Shwesandaw. Nákupy a prohlídka dílny krásného lakovaného nábytku a doplňků. Nocleh.


4. den: Bagan – Mt. Popa – Bagan


Snídaně v hotelu, poté jízda k nečinnému vulkánu Mt. Popa, kde si užijete krásný panoramatický výhled z vrcholku kopce. Návrat do Baganu, nocleh.


5. den: Bagan – Mandalay – Pyinoolwin


Po snídani transfer do hotelu a přelet do Mandalay. Po příletu návštěva Pyinoolwin, check-in v hotelu a poté návštěva místního marketu, přírodní jeskyně Peikchinmyaung, botanické zahrady a zastávka na focení u vodopádu. Nocleh.


6. den: Pyinoolwin – Mandalay


Snídaně v hotelu, poté jízda zpět do Mandalay. Prohlídka města Mahamuni Buddha image – obraz zdobený zlatými lístky, návštěva dílny – ukázka kamenné rytiny, dřevořezby a výrobky z bronzu. Královský palác, pagoda Kuthodaw (s největší knihou na světě), ShweKyaung (zlatý klášter), pagoda Kyauktawgyi a západ slunce na Mandalay hill. Nocleh.


7. den: Mandalay – Amarapura – Sagaing – Mingun – Mandalay


Po snídani jízda do Amarapura, prohlídka dřevěného, 200 let starého mostu, přesun do kláštera Mahaghandayon a dále do Sagaing. Návštěva pagody KaungHmuDaw, Sagaing Hill, Umin Thonese. Poté projížďka lodí do Mingunu, návštěva Pa Hto Daw Gyi, Mingun Bell (největší zvonící zvon na světě-90tun), největší starobylá ruina sochy lva a pagoda MyaThain. Večer návrat do Mandalay.


8. den: Mandaly – Heho – Inle


Po snídani transfer na letiště a přelet do Heho, poté jízda k jezeru Inle uprostřed modrých hor 900m nad mořem, kde navštívíte kmeny Ithar a uvidíte jejich způsob života. Poté jízda lodí po jezeře a prohlídka pagody PhaungDawOo, plovoucích zahrad a plantáží, pozorování ptactva, klášter NgaPheChaung. Nocleh.


9. den: Inle – Pindaya


Po snídani přejezd do Pindaya (cca 3h) – přírodní vápencová jeskyně a jezero, kde sídlí další místní kmeny Pao, Danu a Palaung. Nocleh.


10. den: Pindaya – Heho – Yangon


Po snídani transfer na letiště a návrat do Yangonu. Nákupy na Bogyoke marketu a v čínské čtvrti. Nocleh.


11. den: Yangon – Praha


Po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy, přílet následující den.


Cena zahrnuje
zpáteční letenky Praha-Yangon, ubytování po trase ve 3x hotelích, plnou penzi, aj hovořícího průvodce, místní přelety, vstupy dle programu, transfery klimatizovaným vozem
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění včetně pojištění proti stornu, osobní útratu, víza - zajistíme za 4000,-/osobu
Min osob: 6, s anglicky mluvícím průvodcem, Termín zájezdu je flexibilní, zájezd lze zorganizovat kdykoliv.
Min osob: 4, s anglicky mluvícím průvodcem, Termín zájezdu je flexibilní, zájezd lze zorganizovat kdykoliv.
Min osob: 2, s anglicky mluvícím průvodcem, Termín zájezdu je flexibilní, zájezd lze zorganizovat kdykoliv.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner Jedu.cz s.r.o., IČ 26192764.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK