CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

To nejlepší z Barmy, cena od 55 990 - 55 990 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
To nejlepší z Barmy - Myanmar

To nejlepší z Barmy

To nejlepší z Barmy
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Popis

Chrámy a pagody, jezero a starodávné město, pláže a mnoho dalšího lze prožít během cesty po úžasné Barmě.

10 denní zájezd zahrnující to nejlepší z Barmy. Okruh začína v hlavním městě a vede přes celou zemi. Během toho zájezdu budete mít možnost pozorovat vzácné bíle slony. Navštívíte okouzlující Bagan. Uvidíte mistry rybáře na jezeře Inlay. Strávíte dva dny relaxováním na plaži a mnoho dalšího. Neváhejte a rezervujte ještě dnes.

na vyžádání možnost jakýkoliv termín.

Možnost prodloužení pobytu na 14 dní od 62 000 Kč

Základní informace

► 10 denní poznávací zájezd

► jezero Inle

► odbavené zavazadlo

► snídaně v ceně

► privátní klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce

► relaxace na pláži Ngapali

► vstupné a atrakce v ceně

Cena zahrnuje
CENA ZAHRNUJE: Letenku včetně letištních tax - v nejnižší dostupné knihovací třídě. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Snídaně Odbavení zavazadel do 30 kg Příruční zavazadlo na palubu letadla Privátní klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce Vstupné na zmíněné atrakce Vnitrostátní lety podle itineráře Vládní taxy a poplatky Privátní loď při přesunech a prohlídkách na jezeře Inlay Lahev vody během prohlídek pojištění CK proti úpadku CENA NEZAHRNUJE: Vízum (na požádaní zajistíme- poplatek 1500 Kč) Obědy a večeře podle itineráře, transfery na večeře Nápoje, alkoholické nápoje, prádelna a jiné výdaje Poplatky za předčasný check-in a pozdní check-out Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR) Volitelné tour a aktivity Spropitné, a jiné výdaje Vstupné na atrakce, které nejsou zmíněny v programu
Program
1.DEN LETIŠTĚ – YANGON

Po příletu na hlavní letiště v Yangonu si vyzvednete kufry a budete srdečně přivítáni místním průvodcem. Poté Vás převeze do hotelu. Po ubytování pojedete na první zastávku vašeho několika denního výletu, a to - Pagody Buddhova zubu. Následuje další KabaAye pagoda neboli pagoda světového míru a konečně úžasná Kyuktawgyi pagoda. Poté se přesunete do sloního domu, kde jsou chováni vzácní bílý sloni.

Yangon – Rangún vznikl z rybářské osady Dagon postavené v 6. století u pozlacené pagody. V Rangúnu jsou významné stavební památky, např. pozlacená Šweitigoumská pagoda (Shwe Dagon, 558 př. n. l., znovu postavená po zemětřesení roku 1930), která je nejposvátnějším buddhistickým místem Myanmaru a tedy významným poutním místem

Ubytování: New AyeYar Hotel

Strava: Snídaně

2. DEN - BAGAN, PROHLÍDKA

Po snídani odjezd z hotelu směr letiště. Přelet do města Bagan, kde na Vás čeká prohlídka tohoto úžasného místa. Začíná se rušném trhu, pokračuje se dále na Swezigon pagoda a chrámu Ananda. Dále uvidíte i ostatní chrámy tohoto města, jako: Thatbyinnyunt Temple, Gawdawpalin Temple

Bagan –Představte si všechny středověké katedrály Evropy postavené na malé ploše vedle sebe a dostanete představu o ambicích baganských králů, kteří za 230 let postavili na této planině u řeky na 4400 chrámů. Návštěva tohoto místa bude za cestu sem rozhodně stát.

Ubytování: The Regency Hotel

Strava: Snídaně

3. DEN - BAGAN – PROHLÍDKA POPA

Po snídaní odjezd na celodenní prohlídku hory Popa. Zde uvidíte slavnou věž Nan Myint a dále Nanda Pyin Nya a mnoho dalšího.

Popa – je vulkán vysoký 1518 m.n.m situovaný v centru Barmy. Je to významné poutní místo v množstvím chrámů a pozůstatků náboženských staveb na vrcholku hory.

Ubytování: The Regency Hotel

Strava : Snídaně

4. DEN. BAGAN – HEHO – INLE PROHLÍDKA

Čtvrtý den začíná snídani. Dále přesun na letiště a let do Heho. Zde Vás na letišti vyzvedne připravený průvodce a doveze vás do Inle pomocí auta i lodí po jezeře Inlay. Uvidíte Intha rybáře, kteří balancují na okraji loděk. Plovoucí zahrady a trhy. Noc strávíte v Inlay.

Inlay - sladkovodní jezero, druhé největší v Barmě, je domovem mnoha endemických druhů. Na jeho březích žijí místní rybáři, pro které představuje jezero veškerý přísun potravin.

Ubytování: Royal Inlay Hotel

Strava : Snídaně

5. DEN INLE – PROHLÍDKA INNDAING

Po snídani se vypravíte na dnešní prohlídku pomocí lodí do Pagody na umělém ostrovu uprostřed jezera. Návštěva: Phaung Daw Oo pagoda, klášter Nga Phe Kyanung.

Noc v Inlay.

Ubytování: Royal Inlay Hotel

Strava: Snídaně

6.DEN INLE – NGAPALI

Transfer letecky do Ngapali.

Ngapali – průznačná voda, bělostné pláže a stiné palmy. To je nejkrásnější pláž Barmy.

Ubytování: Diamond Ngapali

Strava: Snídaně

7. – 8. DEN NGAPALI

Relaxace na pláži

Ubytování: Diamond Ngapali

Strava : Snídaně

9. DEN NGAPALI – YANGON – PROHLÍDKA

Po snídani bude odjezd směr letiště a letecký přesun do Yangonu. Zde celodenní prohlídka hlavního města. Navštívíte památky jako: Sule Pagoda, městskou radnici a soud, památník nezávislosti, proslulý trh Bogyoke anebo třeba Shwedagon pagodu.

Ubytování: New AyeYar Hotel

Strava : Snídaně

10.DEN - ODLET

odlet v nočních hodinách

Cena zahrnuje
Letenku včetně letištních tax - v nejnižší dostupné knihovací třídě., Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, Snídaně, Odbavení zavazadel do 30 kg, Příruční zavazadlo na palubu letadla, Privátní klimatizovaný vůz včetně anglicky mluvícího průvodce, Vstupné na zmíněné atrakce, Vnitrostátní lety podle itineráře, Vládní taxy a poplatky, Privátní loď při přesunech a prohlídkách na jezeře Inlay, Lahev vody během prohlídek, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Vízum (na požádaní zajistíme- poplatek 1500 Kč), Obědy a večeře podle itineráře, transfery na večeře, Nápoje, alkoholické nápoje, prádelna a jiné výdaje, Poplatky za předčasný check-in a pozdní check-out, Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR), Volitelné tour a aktivity, Spropitné, a jiné výdaje , Vstupné na atrakce, které nejsou zmíněny v programu

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.