CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Portugalsko - Lisabon, To nejlepší z Lisabonu (letecky z Ostravy – Katovic), 3,

To nejlepší z Lisabonu (letecky z Ostravy – Katovic), Portugalsko, Lisabon, 17.10.2018, Snídaně

To nejlepší z Lisabonu (letecky z Ostravy – Katovic) starstarstar

To nejlepší z Lisabonu (letecky z Ostravy – Katovic)
Termín:
17.10. – 21.10.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:140367975
16 990 Kč (-3 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Fantastický eurovíkend se zkušeným průvodcem, který vám ukáže největší zajímavosti Lisabonu. Užijete si atmosféru čtvrti Alfama, ochutnáte tradiční pudinkové koláče, zhlédnete Belémskou věž, katedrálu Sé i hrad svatého Jiří. Vydáte se do romantické Sintry a k nejzápadnějšímu výběžku Evropy. Nalaďte se na pohodu a prožijte s námi nevšední Lisabon!
Informace
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Podmínky pro přepravu zavazadel

Zavazadlo v ceně zájezdu - kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 40 (v) x 23 (h) cm a hmotnosti 10 kg
Zavazadlo za příplatek 1 700 CZK / 65 € - odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 kg
Zavazadlo za příplatek 2 000 CZK / 80 € - odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 32 Kg
Tyto ceny zavazadel jsou garantovány při objednání do 30ti dnů před uskutečněním zájezdu, pokud se rozhodnete objednat zavazadlo později, cena se bude odvíjet od aktuálních cen leteckých společností (pro více informací kontaktujte CK)
Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:


Sintra - Cabo da Roca - Cascais


Dospělý 1 910 KčDítě 1 750 KčSenior 1 750 Kč
Cestovní pojištění
EASY (35 Kč / den / osoba)UNIVERSAL + STORNO (90 Kč / den / osoba)Srovnání pojištění
Den 1.
Odjezd z Ostravy na letiště do Katovic – odvoz je v ceně zájezdu. Odlet z Katovic v pozdních odpoledních hodinách. Přílet do Lisabonu ve večerních hodinách, ubytování.
Den 2.
Dnešní den budeme věnovat prohlídce historického centra Lisabonu.
Po snídani začneme prohlídku u geografického centra města u sochy Marquêse de Pombal a poté budeme pokračovat elegantní třídou Avenida da Liberdade až do srdce metropole na náměstí Rossio. Přes uličky staré čtvrti Baixa přejdeme až na monumentalní náměstí Praça do Comércio, které se nachází u řeky Tajo.
Společně navštívíme atmosférickou čtvrť Alfamu a Mourariu, historické srdce města s křivolakými uličkami, kachlíkovými domy s balkóny, ze kterých visí čerstvě vyprané prádlo, dále pak budeme pokračovat k hradu sv. Jiří s úžasným výhledy na město a navštívíme netradiční katedrálu Sé, na jejímž místě dříve stávala mešita. A prohlídku zakončíme v tradiční čtvrti Bairro Alto, která se v posledních třech dekádách stala čtvrtí bohémů a je to nejlepší místo, kde si můžete posedět u skleničky vína.
Odpoledne volný program s možností vychutnat si individuálně atmosféru starého města, ochutnat tradiční pokrmy, nakoupit suvenýry či navštívit muzea.
Den 3.
Dnes se vydáme na pobřeží do čtvrti Belém, odkud před pěti sty lety vyplouvali portugalští mořeplavci za svými zámořskými objevy.
Navštívíme Mosteiro dos Jerónimos, klášter z 16. století, který je postaven na místě, kde Vasco de Gama strávil poslední noc před vyplutím do Indie. Klášter je postaven v manuelinském stylu, který kombinuje klasickou evropskou gotiku s exotickými dekorativními prvky inspirovanými portugalskými objevy. Nedaleko od kláštera stojí obranná věž Torre de Belém z 15. století, která dnes patří k jednomu ze symbolů města. Kromě návštěvy památek dnes půjdeme také ochutnat typické Pastéis de Belém, pudinkové koláče, které se pečou v této čtvrti již více než dvě století a žádná návštěva tohoto města se bez ochutnávky této místní speciality neobejde.
V odpoledních hodinách volný program. Během volna se nabízí možnost návštěvy námořního muzea, botanické zahrady, nebo příjemné procházky po pobřeží řeky Tejo až do centra města. Taktéž doporučujeme návštěvu moderní čtvrti EXPO, ve které se nachází jedno z největších oceanárií na světě.
Den 4.
Volný den, který lze využít k nákupům či návštěvě některé z nádherných okolních pláží.
Pro zájemce jsme připravili fakultativní výlet, během kterého uvidíte královské město, divoké pobřeží oceánu a plážový resort.
Nejprve se vypravíme do Sintry. Sintra je fantastické romantické město zapsané na seznamu UNESCO. Zde navštívíme jeho nádherné centrum s ikonickým národním palácem a ochutnáme gastronomické delikatesy jako Travesseiros a Queijadas v café Piriquita, které je již samo o sobě turistickou atrakcí.
Poté přejedeme autobusem na úžasné místo zvané Cabo da Roca. Jedná se o nejzápadnější pevninský výběžek nejen Portugalska, ale i celé kontinentální Evropy. Na tomto místě si vychutnáme krásné vyhlídky a divokost zdejšího pobřeží. Bude následovat přesun do Cascais, krásného a sofistikované plážového resortu, kde můžeme ochutnat vynikající mořské plody a procházet se po pláži, neboť teploty zde bývají stále příjemné.
Poté návrat do Lisabonu.
Den 5.
Návštěva sochy Cristo Rei, odpolední volno a večer odlet zpět do Katovic.
Po snídani se přepravíme typickou lodí zvanou Cacilheiro na druhou stranu řeky Tejo. Navštívíme velkolepou sochu Cristo Rei, ze které je nádherný výhled na město. Zpět do centra přejedeme po slavném mostě 25. dubna.
Před odjezdem na letiště ještě volné odpoledne v centru města.
Odlet z Lisabonu v pozdních večerních hodinách a následný odvoz zpět do Ostravy.
Cena zahrnuje
odvoz z Ostravy na letiště do Katovic a zpět (u vybraných termínů navíc VIP vyzvednutí u domu), letenka Katovice – Lisabon – Katovice se všemi poplatky, kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 10 kg (viz níže), transfer letiště – Lisabon (hotel) – letiště, 4x ubytování v Lisabonu v hotelu ve 2lůžkových pokojích, popř. 3lůžkových, 4x snídaně, průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
Cena nezahrnuje
odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz níže), přesuny v Lisabonu (místní doprava, MHD), vstupné na místě, cestovní pojištění, Příplatek za jednolůžkový pokoj: 4 500 Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner Radynacestu, s.r.o., IČ 28659112.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK