CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Chile, Velký okruh po Chile, 3,

Velký okruh po Chile, Chile, 13.3.2018, Snídaně

Velký okruh po Chile starstarstar

Velký okruh po Chile
Termín:
13.3. – 26.3.2018
Změnit termín
Délka:14 dní / 12 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:123363587
121 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Sraz na letišti, odlet z Prahy do Santiaga de Chile.

2. den SANTIAGO DE CHILE
Přílet do Santiaga de Chile. Transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města, kde kupříkladu uvidíme kostel San Francisco, Cerro Santa Lucia, Palacio de la Moneda, Plaza de la Constitución, Catedral de Santiago či Cerro San Cristobal. Vrcholky And ční na městem jako gigantický vějíř. Poklidná náměstí ustupují živým nákupním pasážím. Nocleh v Santiagu de Chile.

3. den SANTIAGO DE CHILE - CALAMA
Transfer na letiště, odlet do Calamy.

3. den CALAMA - SAN PEDRO DE ATACAMA
Po příletu transfer do San Pedra de Atacama, neobyčejně malebné osady ve výšce 2.000 m a zároveň v centrfu oázy zeleně. Nocleh v San Pedru.

4. den ATACAMA – TOCONAO – LOS FLAMENCOS – VALLE DE LA LUNA
Odjezd k pláni Atacama. Cestou návštěva města Toconao a zastávka u náměstí s typickou místní zvonicí. V NP Los Flamencos u laguny Chaxa sídlí tři druhy plameňáků. Odpoledne odjezd do měsíční krajiny Valle de la Luna, která je součástí rezervace. V pozdním odpoledni je poušť nasvícená světlem zapadajícího slunce. Písečné duny vrhají dlouhé stíny a dávají vyniknout reliéfu krajiny. Přejezd do Quebrada Cari a dále do San Pedra, nocleh.

5. den GEJZÍRY EL TATIO & VESNICE MACHUCA
Brzy ráno odjezd ke gejzírům El Tatio ve výšce 4320 m. Počtem gejzírů jsou největší na jižní polokouli a po NP Yellowstone v USA a Údolí gejzírů na Kamčatce třetí největší na světě. Příjezd za východu slunce, kdy jsou gejzíry nejaktivnější. Ve vzduchu je cítit síra, horká voda vyvěrá na povrch bublajícími praménky. Jezírka jsou pokryta barevnými krystaly soli. Ráz krajiny je jako z jiného světa. Cestou zpět navštívíme osadu Machuca – jednoduché malé kamenné domečky se slaměnou střechou, prašné cesty, kamenný kostelík – úžasné místo uprostřed vysočiny s velkolepým výhledem na Andy a solné jezero Atacama. Odpoledne návrat do San Pedra. Nocleh.

6. den SAN PEDRO – CALAMA
Transfer na letiště v Calamě.

6. den CALAMA - PUERTO MONTT
Přelet do Puerta Montt.

6. den PUERTO MONTT – PUERTO VARAS
Po příletu krátká prohlídka města a přejezd do Puerta Varas, znamého jako „město růží“, které leží u jezera Llanquihue s vulkány Osorno a Calbuco zrcadlícími se v jeho křišťálově čisté vodě. Ubytováni. Nocleh.

7. den PETROHUE
Odjezd podél jezera Llanquihue k Petrohue v NP Vicente Perez Rosales. Krátká zastávka u vodopádů Petrohue.

7. den PETROHUE - PEULLA
Pak odjezd katamaránem přes jezero Todos los Santos do malebného koloniálního městečka Peulla. Během plavby se nám otevřou nádherné pohledy na horu Puntiagudo a mohutný vulkán Osorno.

7. den PUERTO VARAS
Návrat do hotelu v Puertu Varas. Nocleh.

8. den PUERTO VARAS - CHILOÉ
Celodenní výlet na barvitý ostrov Chiloé se zelenými pastvinami, rybářskými osadami a městečky s dřevěnými kostelíky a domky na kůlech (paflafitos) zařazenými na listinu UNESCO. Transfer do přístavu v Pargua.

9. den PUERTO VARAS - FRUTILLAR
Po snídani odjezd podél pobřeží jezera do města Frutillar, které bylo založeno německými osadníky kolem roku 1850. Zde můžete navštívit muzeum věnované těmto průkopníkům. Zhlédnete německé koloniální stavby včetně vodního mlýna dosud funkční továrny. Návrat do hotelu v Puertu Varas, odpoledne můžete relaxovat nebo objevovat blízké památky v okolí. Nocleh.

10. den PUERTO VARAS – PUERTO MONTT
Transfer na letiště v Puertu Montt.

10. den PUERTO MONTT - PUNTA ARENAS
Odlet do Punta Arenas.

10. den PUNTA ARENAS - PUERTO NATALES
Po příletu transfer do Puerta Natales, metropole provincie Última Esperanza (Poslední naděje) a brány do národního parku Torres del Paine. Ubytování, nocleh.

11. den TORRES DEL PAINE
V jednom z nejkrásnějších světových národních parků Torres del Paine Vás čeká celodenní výlet, při kterém budete mít možnost obdivovat horské štíty, jezera, modré ledovce, laguny, vodopády, stáda lam guanaco, žulové věže Las Torres, atd. Torres del Paine je nejoblíbenějším cílem turistů, kteří navštíví Chile. Jedná se o biosférickou rezervaci UNESCO, kde běžně uvidíte orly, kondory, lišky, plameňáky a další zvěř. Návrat do Puerta Natales, nocleh.

12. den PUNTA ARENAS
Transfer do Punta Arenas, prohlídka města. Regionální muzeum a přístav. Návštěva rozhledny, odkud je krásný výhled na město a Magalhãesův průliv. Nocleh v Punta Arenas.

13. den PUNTA ARENAS - SANTIAGO DE CHILE
Transfer na letiště, odlet do Santiaga de Chile a následně do Prahy.

14. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu a letištní poplatky místní přelety a letištní poplatky 11x nocleh ve 3* hotelech se snídaní veškeré transfery během okruhu všechny prohlídky a vstupy dle programu služby česky hovořícího průvodce

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

fakultativní výlety a vstupy spropitné cestovní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner ESO travel a.s., IČ 27957039.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK