CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Velký okruh Tasmánií, cena od 78 900 - 78 900 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Velký okruh Tasmánií - Austrálie

Velký okruh Tasmánií starstarstar

Velký okruh Tasmánií
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Stručný popis
Národní parky věčně zeleného ostrova, přímořské scenérie, čas na treky v přírodě. To všechno a ještě nohem víc vás čeká při této cestě, kterou je možné pojmout i jako doplnění cestování po Austrálii.
Program

1. den: Odlet z ČR


3. den: Hobart


Přílet do Hobartu, převzetí vozu na letišti, přejezd do hotelu Rydges, kde obdržíte další podklady a mapy od naší partnerské CK. Večerní prohlídka města. Nocleh.


4. den: Hobart – Strahan


Po Lyall Highway dojedete do NP Franklin-Gordon Wild River, zde uvidíte krásnou přírodu s vodopádem. Pokračujete přes městečko Queenstown, kde budete mít úžasné výhledy na okolní hory. Cesta končí ve Strahanu, malém městečku s dobrými restauracemi. Projděte se po nábřeží a přístavu. Určitě poseďte v místní kavárně, případně v typickém australském baru.


5. den: Strahan – Cradle Mountain NP


Ráno máte možnost projížďky po řece Gordon. Poté dojedete do Cradle Mountain NP, který má spoustu populárních stezek vedoucích kaňony a podél jezer.


6. den: Cradle Mountain NP


Volný den vhodný ke trekům v přírodě. Informace o možnostech obdržíte v návštěvnickém centru.


7. den: Cradle Mountain NP - Launceston


Dnes cesta pokračuje přes jeskyni Marakoopa a město Deloraine do Laucestonu, města s domky ve viktoriánském stylu. Doporučujeme návštěvu známé říční rokle Cataract, kde je možnost procházky.


8.den: Launceston – St. Helens


Cesta vede přes Scottsdale (centrum dřevařství) a vodopád St. Columba do idylického městečka se starou architekturou St. Helens.


9. den: St. Helens – NP Freycinet


Dnes pokračujete jižním směrem přes Coles Bay se zastávkou v Bicheno do NP Freycinet-2 noclehy.


10. den: NP Freycinet


Celý den v národním parku Frecinet s možností treků v přírodě s neskutečnou florou a faunou a výhledy na záliv Wineglas.


11. den: Freycinet – Hobart


Cesta se zastávkou v Port Hobart, prohlídla města a přístavu a pokračování podle východního zpět do Hobartu. Cestou uvidíte deštné pralesy tohoto věčně zeleného ostrova.


12. den: Odlet


Vrácení vozu na letišti a pokračování cesty po Austrálii nebo návrat do ČR.


Možnost prodloužení o cestování po Austrálii.


Cena zahrnuje
Letenky Praha-Hobart-Praha s přestupy, Pronájem vozu kat. Compact s plnou pojistkou, Ubytování na 9 nocí, Sestavení trasy, mapy, informace, průvodce Tasmánií
Cena nezahrnuje
Možné příplatky:, Auto vyšší kategorie či terénní vůz, Zastávka v Sydney na tři noci, Přelety Sydney či Melbourne – Hobart a zpět

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.