CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Rakousko - Vídeň, Vídeň pro děti, ,

Vídeň pro děti, Rakousko, Vídeň, 8.5.2018, Bez stravy
Vídeň pro děti
Termín:
8.5. – 8.5.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129117703
390 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis

Město, které dospělé nadchne krásou svých památek má spoustu zajímavostí i pro děti. Vídeň je městem galerií, výstav a muzejních expozicí. Právě pro děti je zde ve známé muzejní čtvrti muzeum s názvem ZOOM, kde si užijí zábavu už ti nejmenší. Na rozloze 1600 m2 nabízí různé tématicky laděné výstavy a workhopy. Je zaměřené na poznávání světa, vědy, umění, kultury i historie zábavnou formou a návštěvníci se zde aktivně zapojují do různých činností, rozvíjí fantazii a kreativitu, takže mohou být námořníkem, malířem nebo třeba režisérem. Muzeum je rozděleno do několika částí podle věku, takže i starší se rozhodně nudit nebudou. Poté nás čeká návštěva v proslulém zábavním parku Prater s obrovským ruským kolem a spoustou atrakcí, kde si určitě každý z vás vybere tu pravou zábavu.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3. hod. ranní a končí v Hodoníně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

v raních hodinách odjezd z hlavního nástupního místa v Hodoníně. Dopoledne přijedeme do Vídně, návštěva muzea. V odpoledních hodinách přejezd do Prátru, volný program. Odjezd zpět do ČR v odpoledních až veřerních hodinách.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, služby průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, vstupy, příplatek za nástupní místo - Kyjov 50 Kč, Brno a Uherské Hradiště 100 Kč Zlín, Kroměříž, Přerov, Prostějov, Olomouc 150 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 250 Kč.

Pokoje
Sedadlo 1+0
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, služby průvodce.
Cena nezahrnuje
příplatek za nástupní místo, cestovní pojištění, vstupy: zámek Schönbrunn: Imperial tour (22 pokojů/35 min.) - dospělý 11,5 EUR a dítě 8,5 EUR; Grand tour (40 pokojů / 50 min) – dospělý 14,5 EUR, dítě 9,5 EUR + český audio průvodce zdarma. Zoologická zahrada – dospělý 15 EUR, děti a mládež do 19 let 7 EUR. Vláček v zámeckém parku (1 jízda) – dospělý 2 EUR, dítě 1 EUR.
Poznámka
Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK