CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Vídeň pro děti, cena od 0 - 0 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Vídeň pro děti - Rakousko - Vídeň

Vídeň pro děti

Vídeň pro děti
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis

Město, které dospělé nadchne krásou svých památek má spoustu zajímavostí i pro děti. Vídeň je městem galerií, výstav a muzejních expozicí. Právě pro děti je zde ve známé muzejní čtvrti muzeum s názvem ZOOM, kde si užijí zábavu už ti nejmenší. Na rozloze 1600 m2 nabízí různé tématicky laděné výstavy a workhopy. Je zaměřené na poznávání světa, vědy, umění, kultury i historie zábavnou formou a návštěvníci se zde aktivně zapojují do různých činností, rozvíjí fantazii a kreativitu, takže mohou být námořníkem, malířem nebo třeba režisérem. Muzeum je rozděleno do několika částí podle věku, takže i starší se rozhodně nudit nebudou. Poté nás čeká návštěva v proslulém zábavním parku Prater s obrovským ruským kolem a spoustou atrakcí, kde si určitě každý z vás vybere tu pravou zábavu.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3. hod. ranní a končí v Hodoníně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

v raních hodinách odjezd z hlavního nástupního místa v Hodoníně. Dopoledne přijedeme do Vídně, návštěva muzea. V odpoledních hodinách přejezd do Prátru, volný program. Odjezd zpět do ČR v odpoledních až veřerních hodinách.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, služby průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, vstupy, příplatek za nástupní místo - Kyjov 50 Kč, Brno a Uherské Hradiště 100 Kč Zlín, Kroměříž, Přerov, Prostějov, Olomouc 150 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 250 Kč.

Pokoje
Sedadlo 1+0

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.