CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Slovinsko, Z lázní Bled do Julských Alp a Lublaně, 3,

Z lázní Bled do Julských Alp a Lublaně, Slovinsko, 16.6.2018, Snídaně

Z lázní Bled do Julských Alp a Lublaně starstarstar

Z lázní Bled do Julských Alp a Lublaně
LM
Termín:
16.6. – 19.6.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:128925399
6 590 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Z LÁZNÍ BLED DO JULSKÝCH ALP A LUBLANĚ
Popis
JULSKÉ ALPY • BLED • BOHINJSKÉ JEZERO • RIBČEVLAZ • VOGEL • PLANICA • KRANJSKA GORA • VRŠIČ • BOVEC • LUBLAŇ
Příplatky
jednolůžkový pokoj (os/pobyt) - 1600,- Kč | 3x večeře (os/pobyt) - 790,- Kč | pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 290,- Kč | pobytová taxa cca 4 €/os/pobyt (platba v hotelu)
SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP
Všem klientům, kteří si do 28. 2. 2018 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši:


8% do 31. 12. 2017

6% do 31. 01. 2018

4% do 28. 02. 2018


Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na
osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši:


10% do 31. 12. 2017

8% do 31. 01. 2018

6% do 28. 02. 2018


Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd.
Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.
Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.
SLEVY PRO SENIORY
U všech zájezdů z tohoto katalogu bude na všechny termíny s odjezdem/odletem
do 30. 6. 2018 a po 1. 9. 2018 poskytnuta sleva ve výši 5 % ze základní ceny zájezdu všem
osobám starším 60 let. Maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
Slevy z ceny zájezdů je možné uplatňovat jen při koupi zájezdu, nelze je uplatňovat dodatečně.
VYUŽIJTE MAXIMÁLNÍ SLEVU DO 31. 12. 2018 ZÁLOHA JEN 1 500 Kč NA OSOBU
K přihlášení na zájezd a přiznání jakékoliv slevy stačí zaplacení
zálohy ve výši 50 % z celkové ceny. Zákazníkům, kteří se přihlásí
na zájezd do 31. 12. 2017, stačí pro přiznání slevy zaplacení
zálohy ve výši 1.500 Kč na osobu, přičemž musí do 31. 1. 2018
uhradit zbývající částku do výše 50 % z celkové ceny.
Den 1.
1. DEN: V brzkých ranních hodinách odjedeme z Brna (další nástupní místa trasy 1, 2, 3) přes Rakousko do oblasti slovinských Julských Alp. Ubytujeme se v lázních Bled, v jednom z nejfotografovanějších míst Evropy u pohádkově vyhlížejícího Bledského jezera s ostrůvkem a hradem. Ledovcové jezero Bled je malebně zasazeno do kulisy Julských Alp, má vynikající mikroklima, jež inspirovalo švýcarského lékaře Arnolda Riki v 19. století. Díky jeho metodě léčby, založené na kombinaci termální vody a turistiky, byly v době Rakouska-Uherska lázně Bled nejvyhledávanějšími v monarchii. Ubytujeme se v hotelu v blízkosti jezera. V ceně ubytování je i 50% sleva na vstup do krytého centra s bazény v hotelu Golf 4* superior (300 m od našeho hotelu). Snídaně jsou přímo v našem hotelu, večeře pro zájemce v nedaleké restauraci. Během procházky lázněmi se seznámíme s historií kraje v Bledském hradu, někdejším sídle biskupů z Brixenu, který majestátně trůní na skalnatém ostrohu ve výšce 140 metrů nad vodní hladinou a ze své terasy nabízí neopakovatelné vyhlídky do kraje. Nocleh.
Den 2.
2. DEN: Po snídani pojedeme do kraje mýtů a legend na jižní stranu Triglavského masivu ke břehům ledovcového Bohinjského jezera. Ve vesničce Ribčev Laz, která je fotograficky proslavena typickým pohledem na kamenný most a kostelík sv. Jana křtitele, budeme mít možnost nasednout na výletní loď a budeme obdivovat nekonečné lesy i nádherná horská panoramata s nejvyšším vrcholem Vogel, který se šplhá téměř do 3 tisíc metrů nad mořem. Otužilci se také mohou v křišťálovém jezeře vykoupat. Opačný pohled z ptačí perspektivy na celé údolí s jezerem a protilehlá horská panoramata Triglavského národního parku se nám naskytne právě z vrcholu Vogel, kam můžeme vyjet lanovkou. Po návratu do Bledu budeme mít možnost relaxace a koupání ve wellness centru Živa v hotelu Golf 4* superior (50% sleva ze vstupu) nebo absolvovat tradiční vyjížďku ručně poháněnou loďkou na jezerní ostrov s kostelem P. Marie. Nocleh.
Den 3.
3. DEN: Po snídani pojedeme do oblasti Julských Alp, kterou proslavilo především lyžování. Nejprve se zastavíme v Planici, světoznámém centru a slovinské kolébce letů na lyžích. Navštívíme také populární středisko zimních sportů Kranjska Gora. Horským průsmykem Vršič se budeme klikatit v serpentinách do stejnojmenného sedla do výšky 1.611 m. Cestou se nám budou rozevírat překrásné výhledy na Julské Alpy. Tato nejvýše položená slovinská horská silnice byla postavena ruskými zajatci během 1. sv. války. V sedle Vršič si od místních prodavačů v horských stáncích můžeme koupit coby suvenýr nejen nálepku či pohledy, ale také třeba místní borůvkovici. Určitě však neodoláme nezachytit si krásná panoramata navždy prostřednictvím našich fotoaparátů. Ochutnat místní speciality a koupit si domácí sýr budeme mít možnost na turistické farmě, která se nachází na terasách nad řekou Sočou, kam sjedeme v poledních hodinách. Krásu této smaragdové řeky si vychutnáme během relaxační procházky podél jejího břehu. Poté již přijedeme do městečka Bovec s polohou, která snad nadchne každého. Lanovkou vyjedeme do výšky 2.202 m, kde se nám rozevřou překrásné výhledy na Alpy a Jaderské moře. Večer se vrátíme do našeho hotelu.
Den 4.
4. DEN: Po snídani pojedeme do Lublaně. Nejdříve nahlédneme do katedrály sv. Mikuláše a do známé tržnice se sloupořadím vedoucím až k Dračímu mostu. Vychutnáme si atmosféru kamenných uliček staré Lublaně a kaváren na nábřeží Lublanice, nad kterou se klene nejfotografovanější místo ve městě Trojmostoví od architekta Plečnika. Naše rozloučení s městem bude z výšky věže středověkého Lublaňského hradu. Odpoledne odjedeme do ČR, příjezd do Brna v pozdních večerních hodinách.
Cena zahrnuje
 • dopravu autobusem
 • 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
 • 3× snídani
 • průvodcovské služby
  Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner TRAVEL 2002, spol. s r.o., IČ 46980211.
  Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

  GPS souřadnice nejsou dostupné.

  Žádné recenze pro tento hotel.

  CK