CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Za krásami Průhonického parku, cena od 0 - 0 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Za krásami Průhonického parku - Česká republika

Za krásami Průhonického parku

Za krásami Průhonického parku
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Popis
Průhonický park byl založen r. 1885, je to národní kulturní památka a památka UNESCO vrcholné přírodně krajinářské dílo na evropském kontinentu o rozloze 250 ha. Park tvoří cenná sbírka domácích i cizokrajných dřevin - kolem 1600 druhů. Výjimečná je sbírka zhruba 8000 kusů rododendronů ve 100 druzích. Součástí parku je i Botanická zahrada CHOTOBUZ. Dopoledne si projdeme zámecký park u zámku v Průhonicích a navštívíme i DENDROLOGICKOU ZAHRADU, 80ti hektarovou zahradu, při níž se Vám zatají dech nad rozmanitostí přírody. Kromě rododendronového lesa uvidíte 15 druhů borovic, živé ploty různých tvarů a výšek, pivoňky, růže, pnoucí dřeviny, vrboviště s více než 100 taxony, vlhkomilné rostliny, leknínový rybníček, zakrslé jehličnany atd. Dendrologická zahrada ukazuje použití různých taxonů dřevin v sadovnické kompozici a vychází z odkazu Silvy Taroucyho.
Stravování
vlastní
Doprava
zájezdový autokar

ODJEZD v ranních hodinách: cca 07:30 hod.
Nástupní místa: Rakovník, Nové Strašecí, Kladno
PŘÍJEZD Rakovník: cca 19:00 hod.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, pojištění při dopravě, parkovné, silniční a dálniční poplatky, technický průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vstupné

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.