CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Austrálie, Zlaté pobřeží Austrálie, 3,

Zlaté pobřeží Austrálie, Austrálie, 3.3.2018, Bez stravy

Zlaté pobřeží Austrálie starstarstar

Zlaté pobřeží Austrálie
Termín:
3.3. – 17.3.2018
Změnit termín
Délka:15 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:119927285
73 900 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Stručný popis
14denní individuální cesta bez průvodce. Sydney, modré hory, nejkrásnější pláže zlatého pobřeží + písečný ostrov Moreton! Cestování v pohodlí pronajatého auta a s ubytováním v 3*hotelech po nejnavštěvovanější části Austrálie.
Program

1. den: Odlet z Prahy


2. den: Přelet Asie – Sydney


3. den: Přílet do Sydney


Ubytování v hotelu a následná návštěva města. Procházka přes Botanic Garden k Opera House, návštěva The Rocks (nejstarší část města).


4. den: Sydney


Dopoledne návštěva Darling Harbour kde můžete navštívit 3. největším akvárium světa, muzeum lodí, čínskou zahradu klidu, nebo se projít v přístavu. Odpoledne projížďka lodí okolo Opera House, známého mostu a dále zálivem do Manly beach, kde je možnost koupání na Manly beach.


5. den: Sydney – Blue Mountains


Brzy ráno vyzvednete auto a odjíždíte do Blue mountains cca 2 hodiny jízdy. Modré hory jsou unikátní především eukalyptovými stromy, vodopády a skalním útvarem nazývaným Tři Sestry. Zde půjdete 3-4 hodinovou túru eukalyptovým lesem v údolí mezi vodopády odkud můžete vyjet lanovkou.


6. den: Blue Mountains – Hawks Nest


Dopoledne pojedete z hor na krásné pláže malebného města, kde budete ubytováni přímo u pláže. Pláže jsou zde zvláštní tím, že k nim často připlouvají delfíni. Nacházíte se v Národním parku.


7. den: Hawks Nest – Port Macquarie


Dnešní cesta vede podél pobřeží národním parkem po Mango Brush road přes jezero Booloombayt. Uvidíte jak se příroda mění v závislosti na klima. Cestou zastavte na písečných dunách, po příjezdu do města se jděte podívat do deštného pralesa v národním parku Sea Acres.


8. den: Port Macquarie – Byron Bay


Přejedete do nejoblíbenějšího prázdninového města Australanů, kde je mnoho restaurací, krásné pláže a četné sportovní vyžití. Zde leží nejvýchodnější bod Austrálie blízko majáku s krásnou vyhlídkou.


9. den: Byron Bay


Dnes je den bez cestování a tak můžete navštívit například Lamington park cca 60 km vzdálený, nebo sportovat v Byron Bay i odpočívat na krásné pláži.


10. den: Byron Bay – Gold Coast


Pojedete podél pobřeží do nedalekého centra zábavy, surfování a odpočinku. Surfer´s Paradise je velkoměsto na pláži s krásnou promenádou. Zde strávíte celý den. Možnost koupání, procházek atd.


11. den: Gold Coast – Brisbane


Odjezd do Brisbane do parku Koala Sanctuary. Ve velkém otevřeném parku můžete krmit a vyfotit se s přátelskými klokany a ještě navíc uvidíte koaly, vombaty, tasmánského čerta, psa Dinga a další. Park je zajímavý na 3-4 hodiny. Poté se ubytujete a můžete navštívit město Brisbane.


12. den: Moreton island


Ranní nalodění a plavba (1 hod) na nedaleký ostrov. Národní park Moreton je 3. největší pískový ostrov na světě, neobydlený a bez infrastruktury. Ztroskotané lodě a vynikající možnosti plavání a šnorchlování. Zde budete celý den a večer se vrátíte do Brisbane. Výlet s místní CK.


13. den: Brisbane


Odlet z Brisbane do Asie.


14. den Přílet do Prahy

Cena zahrnuje
zpáteční letecká doprava vč. tax, vstupní vízum do Austrálie, ubytování v 3* hotelech v 2l. pokojích, pronájem auta pro 4-6 osob s klimatizací a plným pojištěním, kompletní příprava programu
Cena nezahrnuje
stravu, cestovní pojištění, průvodce, palivo, vstupné
Min osob: 2, bez průvodce (individuálně), Termín zájezdu je flexibilní, zájezd lze zorganizovat kdykoliv.
Pořadatelem tohoto zájezdu je náš partner Jedu.cz s.r.o., IČ 26192764.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK