CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Zlaté pobřeží Austrálie, cena od 73 900 - 73 900 Kč

Zadejte alespoň 1 parametr pro výběr
Select country and destination
Rozšířené hledání
Zlaté pobřeží Austrálie - Austrálie

Zlaté pobřeží Austrálie starstarstar

Zlaté pobřeží Austrálie
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Stručný popis
14denní individuální cesta bez průvodce. Sydney, modré hory, nejkrásnější pláže zlatého pobřeží + písečný ostrov Moreton! Cestování v pohodlí pronajatého auta a s ubytováním v 3*hotelech po nejnavštěvovanější části Austrálie.
Program

1. den: Odlet z Prahy


2. den: Přelet Asie – Sydney


3. den: Přílet do Sydney


Ubytování v hotelu a následná návštěva města. Procházka přes Botanic Garden k Opera House, návštěva The Rocks (nejstarší část města).


4. den: Sydney


Dopoledne návštěva Darling Harbour kde můžete navštívit 3. největším akvárium světa, muzeum lodí, čínskou zahradu klidu, nebo se projít v přístavu. Odpoledne projížďka lodí okolo Opera House, známého mostu a dále zálivem do Manly beach, kde je možnost koupání na Manly beach.


5. den: Sydney – Blue Mountains


Brzy ráno vyzvednete auto a odjíždíte do Blue mountains cca 2 hodiny jízdy. Modré hory jsou unikátní především eukalyptovými stromy, vodopády a skalním útvarem nazývaným Tři Sestry. Zde půjdete 3-4 hodinovou túru eukalyptovým lesem v údolí mezi vodopády odkud můžete vyjet lanovkou.


6. den: Blue Mountains – Hawks Nest


Dopoledne pojedete z hor na krásné pláže malebného města, kde budete ubytováni přímo u pláže. Pláže jsou zde zvláštní tím, že k nim často připlouvají delfíni. Nacházíte se v Národním parku.


7. den: Hawks Nest – Port Macquarie


Dnešní cesta vede podél pobřeží národním parkem po Mango Brush road přes jezero Booloombayt. Uvidíte jak se příroda mění v závislosti na klima. Cestou zastavte na písečných dunách, po příjezdu do města se jděte podívat do deštného pralesa v národním parku Sea Acres.


8. den: Port Macquarie – Byron Bay


Přejedete do nejoblíbenějšího prázdninového města Australanů, kde je mnoho restaurací, krásné pláže a četné sportovní vyžití. Zde leží nejvýchodnější bod Austrálie blízko majáku s krásnou vyhlídkou.


9. den: Byron Bay


Dnes je den bez cestování a tak můžete navštívit například Lamington park cca 60 km vzdálený, nebo sportovat v Byron Bay i odpočívat na krásné pláži.


10. den: Byron Bay – Gold Coast


Pojedete podél pobřeží do nedalekého centra zábavy, surfování a odpočinku. Surfer´s Paradise je velkoměsto na pláži s krásnou promenádou. Zde strávíte celý den. Možnost koupání, procházek atd.


11. den: Gold Coast – Brisbane


Odjezd do Brisbane do parku Koala Sanctuary. Ve velkém otevřeném parku můžete krmit a vyfotit se s přátelskými klokany a ještě navíc uvidíte koaly, vombaty, tasmánského čerta, psa Dinga a další. Park je zajímavý na 3-4 hodiny. Poté se ubytujete a můžete navštívit město Brisbane.


12. den: Moreton island


Ranní nalodění a plavba (1 hod) na nedaleký ostrov. Národní park Moreton je 3. největší pískový ostrov na světě, neobydlený a bez infrastruktury. Ztroskotané lodě a vynikající možnosti plavání a šnorchlování. Zde budete celý den a večer se vrátíte do Brisbane. Výlet s místní CK.


13. den: Brisbane


Odlet z Brisbane do Asie.


14. den Přílet do Prahy

Cena zahrnuje
zpáteční letecká doprava vč. tax, vstupní vízum do Austrálie, ubytování v 3* hotelech v 2l. pokojích, pronájem auta pro 4-6 osob s klimatizací a plným pojištěním, kompletní příprava programu
Cena nezahrnuje
stravu, cestovní pojištění, průvodce, palivo, vstupné

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.