CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Seznam cestovních kanceláří

Seznam cestovních kanceláří + pojištění

Zájezdy - vyhledávač ->Partnerské CK - Garanční list

 Cestovní kancelář INFO TRAVEL s.r.o. spolupracuje s řadou vyzkoušených a ověřených touroperátorů.  Veškeré ceny a slevy jsou stejné jako u touroperátora a klient neplatí nic navíc. Naší výhodou je rychlé vyhledání z cca 2milionů zájezdů do všech koutů světa, který můžete snadno filtrovat. Není výjimečné, že jeden hotel nabízí více touroperátorů. Proto se Vám může objevit u stejného hotelu různé ceny a je na Vás vybrat si tu nejvýhodnější nabídku.  Zadáním požadovaných podmínek si můžete vyfiltrovat přesně ten zájezd, který hledáte a který byste s katalogem v ruce hledali hodně dlouho. 

Ceny zájezdů

Ceny zájezdů jsou několikrát denně aktualizovány systémem, který zaručuje nejaktuálnější nabídku. Garanci všech výhod a slev daného pořadatele zájezdu rozšiřujeme i o využití zaměstaneckých poukázek na jakýkoliv zájezd. Rádi Vám poradíme s Vašimi dotazy a hlavně s výběrem optimálního hotelu, destinace, které se snažíme neustále navštěvovat a to nejen ubytovací kapacity, ale i fakultativní výlety, které je možné na místě využít. Díky zkušenostem Vám můžeme nabídnout takový zájezd, který splní Vaše očekávání.

Jak objednat zájezd?

Pokud si vyberete jakýkoliv zájezd z naší široké nabídky, stačí v posledním kroku vyplnit "Nezávaznou objednávku", kterou nám pošlete a následně Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo mailem. Pro uzavření cestovní smlouvy je potřeba zaslat jména, data narození účastníků a adresu. Smlouvu vyplníme za Vás a zašleme Vám ji mailem k podpisu spolu s údaji o platbě. Doba rezervace je stanovena individuálně podle typu zájezdu, obsazenosti, brzkého odletu apod. Většinou 1-5dní. Do té doby je potřeba uhradit zálohu (nejčastěji 50%). Pokud se zájezd koná za méně než 35dní, je potřeba zájezd uhradit celou částkou.

Jak zájezd zaplatit?

Platby lze uskutečnit hotově v naší kanceláři nebo bankovním převodem či vkladem na jeden z našich účtů (ČS, ČSOB, Raiffeisenbank). Při převodu v rámci jedné banky trvá převod v internetovém bankovnictví pár minut, z jiné banky trvá převod 1-2dny. Doplatek zájezdu je zpravidla 30dní před odjezdem. Pokyny na cestu Vám pošleme zhruba 7dní před odjezdem. Většinou se jedná o celkové odbavení (elektronická letenka, voucher, pojišťovací kartička), které stačí vytisknout a vzít s sebou.

Je potřeba se připojistit?

Vždy dbáme na kvalitní pojištění cestujících osob. Doporučujeme se pojistit přímo s cestovní smlouvou, neboť kromě pojištění léčebných výloh, úrazu, zavazadel a odpovědnosti, jste pojištění i na případné storno zájezdu, které nastane ze zdravotních důvodů. Toto storno nelze pojistit zvlášť, představuje zhruba polovinu ceny pojištění. Pokud máte své placené pojištění na kartě, případně jiné, doporučujeme si ověřit jeho podmínky, zejména jeho limity a spoluúčasti.

Zpětná vazba pro nás i pro vás

Vážíme si zpětné odezvy od klientů, proto jakékoliv rady, připomínky, poznatky ze svých cest obohacují naši dlouholetou činnost v cestovním ruchu a budeme velice rádi, rozšíříte-li řady i našich spokojených klientů.

 

 Seznam nejprodávanějších cestovních kanceláří:

  Cestovní kancelář INFO TRAVEL s.r.o. má ve smyslu ustanovení zákona č.159/1999 Sb.a zákona č.37/2004 Sb. uzavřenou pojistnou smlouvu na pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře u Union Poisťovny, a.s., tel.: +421 2 208 15911,  mobil: +421 904 895 605.