CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Informace o CK INFO TRAVEL

Informace o CK

INFO TRAVEL s.r.o.     tel.:   311 611 611
Havlíčkova 5                  tel.:   311 613 126
BEROUN 266 01             

gsm: 602 949 506

 
franšíza FISCHER BEROUN 
 
mail1:   ck@infotravel.cz        mail2: beroun@fischer.cz
 
Ing. Radek Beňo - prodejce zájezdů, vstupenek, specialista na exotické a lyžařské zájezdy
 
Jana Havránková - prodejce zájezdů, vstupenek, dětských zájezdů
  

 
Kde nás najdete ...

  

 

  Cestovní kancelář INFO TRAVEL s.r.o. má ve smyslu ustanovení zákona č.159/1999 Sb.a zákona č.37/2004 Sb. uzavřenou pojistnou smlouvu na pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře u Union Poisťovny, a.s., tel.: +421 2 208 15911,  mobil: +421 904 895 605. Informace související s předmětným pojištěním naleznete na internetových strankách Union Poisťovny, a.s. nebo na našich stránkách zde.

 

O nás

 Naše cestovní kancelář vznikla proto, aby Vám mohla zprostředkovat jedinečné zkušenosti z cestovního ruchu a poradit ve výběru Vaší dovolené. Zkušenosti, které jsme po dobu 20let sbírali po studijních cestách a ostatních pobytech, můžeme zúročit ve Váš prospěch. Není třeba zdůrazňovat, že ceny a slevy jsou u nás stejné jako u více než 100 osvědčených touroperátorů, se kterými spolupracujeme. Co můžeme nabídnout navíc, jsou objektivní rady a pomoc při hledání optimální dovolené. Pomůžeme Vám zorientovat se v nekonečné nabídce zájezdů, destinací, hotelů, výhod a mnohdy nepřehledných slev.

 Cestovní kancelář INFO TRAVEL byla založena v roce 1998, navázala na zkušenosti získané z předešlé kanceláře Info tour. Přestěhováním kanceláře v r.2002 do vlastních větších prostor v Havlíčkové ul.5 (naproti supermarketu Billa) se zároveň rozšířil okruh našich činností a tím i každoroční nárůst tržeb a spokojených klientů. V roce 2009 se cestovní kancelář transformovala na společnost INFO TRAVEL s.r.o. a získala řadu ocenění za výborný agenturní prodej (např. 2. místo v ČR mezi "kamennými" kancelářemi CK EXIM tours nebo umístění mezi nejlepších 10 CK u cestovní kanceláře FIRO tour).  Zároveň jsme otevřeli frančízingovou kancelář Neckermann ČR, která má rozrůstající se základnu spokojených klientů a rozšířili nabídky s odlety od zahraničních cestovních kanceláří (zejména z Německa a Rakouska). Mezi další náplně cestovní kanceláře patří prodej vstupenek tří největších předprodejců - Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream, prodej letenek, mezinárodních autobusových jízdenek, zaoceánských plaveb či  cestovního pojištění. Zaměřujeme se i na zájezdy pro skupiny, či zájezdy ušité přesně na míru. Velký boom zažívají dětské zájezdy. Proto jsme založili nový web www.detskezajezdy.cz. Pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří hledají víkendové zpestření, můžeme nabídnout řadu dětských zábavních parků (Disneyland, Legoland, Europapark, Playmobil....), do kterých se určitě hned napoprvé zamilujete.

 Věříme, že náš přístup ke klientovi oceníte i Vy a budeme se těšit na naše setkání, ať už u nás v prostorné kanceláři nebo po telefonu či mailu.