CK INFO TRAVEL - Beroun


Jak si vybrat zájezd? Zkuste s námi. Ideální dovolená 2013 od více než 150 cestovních kanceláří, pro Vás vybereme tu správnou.

Zobrazované zájezdy z destinací v obrázku

Egypt-Tunisko-Řecko-Turecko-Španělsko

20 let praxe v cetovním ruchu

Nejoblíbenější destinace na LAST MINUTE

Last minute

  Dovolená LAST MINUTE

Tato stránka s přehledem zájezdů last minute by Vám měla pomoci s výběrem dovolené. Zájezdy na first minute končí zpravidla k 30.4. Každá cestovní kancelář má nastavená jiná pravidla a jiné podmínky na zájezdy na first minute (nebo-li na první moment). Následné období mezi prodejem zájezdů na first minute a last minute se neustále zkracuje. Dá se řící, že dnes cestovní kanceláře po skončení období prodeje na first minute nasazují rovnou ceny jako lastminute a je jedno, že zájezd začíná až za několik měsíců. Last minute zájezd se může nejen snižovat, ale i zvyšovat. Pokud je prodej zájezdů vyšší než se očekává, může CK cenu last minute zájezdu zvýšit nebo i vrátit na původní katalogovou cenu. Vyhledávače zájezdů jsou nastaveny ve většině případů na vyhledávání zájezdu podle nejnižší ceny a zájem touroperátorů je mít zájezd s nejnižší cenou, aby byl dobře prodejný. Nejde ale porovnávat zájezdy jen podle ceny. Jde o to sice až na prvním místě, ale pro výběr dovolené a ideálního zájezdu je třeba sledovat další kritéria (pořádající CK, lokalita hotelu, reference od známých či CK, relevantní recenze na netu). Myslím si, že neexistuje ideální hotel, který by se líbil všem, ale ideální představa o dovolené má u každého cestujícího jasné parametry a na ty se snažíme "napasovat" naše doporučení. Pro nás je důležité klienta nejdříve vyzpovědět a pak mu nabízet optimální nabídky zájezdů ať už na first minute nebo last minute, tak aby byl spokojen a poměr kvalita versus cena byla co nejvýhodnější.

Na našem webu www.infotravel.cz najdete zvýrazněné (ztučněné) hotely, které doporučujeme. Přesto jsme pro variantu nás kontaktovat a výběr dovolené konzultovat s námi. Na stránkách Německé CK můžete zadat ve vyhledávači odletové letiště, přesný počet dní pobytu, věk dětí ... a porovnat nabídku hotelu s nabídkou od české cestovní kanceláře.

Pro snadné sledování zájezdů last minute máme v pravém sloupci na úvodní stránce webu chytrého pomocníka, který Vám v nastaveném čase hlásí, zda cena last minute zájezdu klesla pod zadanou cenu. Vyzkoušejte to, myslím, že budete překvapeni, jakým pomocníkem v orientaci last minute zájezdů je.

V každém případě mějte na paměti, že nabídka last minute zájezdů je sice velmi široká, ale volné pokoje, druh stravy, odletové místo apod., nemusí odpovídat Vašim požadavkům. Pokud už byl někdo rychlejší a lastminutový zájezd už zarezervoval, umíme pro Vás udělat rezervaci "na čekačku" a počkat si na propadlou rezervaci a daný zájezd Vám poté ihned přerezervovat.

 

Nejoblíbenější destinace na LAST MINUTE:

 

TURECKO

ŘECKO

BULHARSKO

TUNISKO

ŠPANĚLSKO

CHORVATSKO

ITÁLIE

MAROKO

EGYPT

 

Zpět na VYHLEDÁVAČ